2.kapitola

22. března 2008 v 14:53 | Bambulglosator |  -Harry Potter a jeho bratr-
Je tu druhá kapitola s názvem Setkání. S mým dodatkem vlastně Setkání hlístů, no...:D Odteď jsem jen moje poznámky psala žlutě, aby to bylo znatelnější. Tak příjemnou zábavu. Celá kapitola je pod celým článkem.

SETKÁNÍ HLÍSTŮ
Když se Harry vzbudil, bylo sedm hodin ráno. Po včerejším večeru se Snapem, který byl cenzurován,prostě nemohl dospat. Viděl ve snu rozhovor se Severusem(On totiž neviděl něčí rozhovor, on si s nima pokecal. Harry je machr, umí si povídat ve snu na dálku….to se taky naučim) a nevlastním bratrem z pětaosmdesátého kolena z otcovy strany.
,,Harry, tvůj nevlastní bratr z pětaosmdesátého kolene z otcovy strany se chce sejít a chce vrátit toho hlísta!" řekl Severus, když vypadl z krbu po vzoru Santy u Harryho v ložnici.
,,Já vím, viděl jsem to.Jsem totiž strašně hustej týpek,co všechno ví, všechno zná a vidí veškerý Voldyho rozhovory…jsem totiž jeho Velký Bratr a vidím ho," odpověděl Harry (Co se týče správného uvozování přímé řeči v oznamovací větě, je autorka asi fakt nepoučitelná).
Ve třištvrtě (no ňuňuňuňuňu…oňo ňám ťo budě šišlať!!) na osm už stál před vchodem do Tajemné komnaty. Čekal, až mu Voldy otevře, protože ho nechtěl vyrušit v žádné intimní chvilce. Uršula ho naštěstí moc nezdržela. Našla si přítele, takže po Harrym nic nevyžadovala. Když byl u sochy Salazara Zmiozela (Už sem na to skloňování přišla. Salazar je z vesnice Miozel, je to mužskej rod, proto to není z Miozely. P.S.: Miunko, přece ti nemůžu neoplatit to Avavavavaaaaa to se řeknééé z tý vaší glosy, ne?:D), tak bylo za minutu osm. (Ty krávo, to mu to od vchodu k soše trvalo nějak dlouho, ne? To je teda mazák:D:D)Harry věděl, že jeho nevlastní bratr z pětaosmdesátého kolena z otcovy strany příde uplně hustě nespisovně každou chvilku. Harry si svého nevlastního bratra z pětaosmdesátého kolena z otcovy strany ani nevšim (on tu nespisovnost chyt od Severuse…člověk by řek, že to není pohlavně přenosný:-D:-X), přestože byl přímo za ním. Harryho ale omlouvalo, že měl na uších sluchátka od mptrojky a na plný slepý dělový koule si pouštěl happy metal:D
,,Ahoj Harry!" pozdravil Voldemort, aniž by ve skutečnosti Harryho oslovil-k tomu by totiž potřeboval čárku.
,,Ahoj Thomasy!(TY KRÁÁÁVO, TAK TO JE MAZEC!!!!)" pozdravil Harry neutrálním hlasem, rovněž bez oslovení.
Víš Harry, já se hrozně omlouvám za to, co sem ti způsobyl(ZPŮSOb, jakým byla napsána jistá povídka, BYL hrozný).
,,To je v pořátku." odpověděl Harry, aniž by správně uvozoval přímou řeč. On ale nikdy neměl v gramatice ani stylistice pořáTek.
,,Nechceš jít na prázdniny do Temného sídla u Temelína?" zeptal se Thomas (tak to je hustej týpek, člověk se diví, kolik jmen má v originále, tady už to nebude ale jen Tom, ale dokonce Thomas… to je megahusťárnička:D:D:D-kdo nechápe můj"hustej" slovník, musí číst Cosmoboye:D:D).
,,Jistě nevlastní bratříčku z pětaosmdesátého kolena z otcovy strany to by bylo super!" odpověděl radostně Harry (Já mu ty čárky asi vryju nehtama do hlavy!!!).
,,Nechceš si popovídat?" zeptal se Thomas. Z toho návrhu byl Harry celej pryč. Vždycky chtěl mít takovýho kamaráda a brášku, jako byl Voldy…
,,Jistě!" odpověděl Harry.
,,Ale ne tady, je tu chladno!" pravil Thomas. A on, Voldy, teplo rozhodně potřeboval, se svojí zářivě bílou pletí… sice se na slunci musel mazat krémem s ochranným X factorem, ale…:D:D
Vydali se tedy do Temného sídla u Temelína, kam se nikdy živá duše neodvážila, přestože školy tam pořádaly exkurze. Tam si povídali dlouho, až si Harry vzpoměl (autorka si asi nevzpomněla, že zapomněla domněnku o pomněnce), že musí do školy. Ooo, jak oooslnivý, cílevědomý, poctivý mladík!!!
Když se vrátil tak ho přátelé zahrnuli zapomenutými čárkami a otázkami podobného typu: ,,zatraceně kde si nechal všechny úkoly!!! Neměli jsme nikoho tak ooooslnivého, od koho bychom je opsali!!! Kdes vlastně byl". Ale Harry se naštěstí otázkám vyhnul. Hbitě mezi nimi prokličkoval a žádná ho nedokázala dohonit. Když byl v posteli, tak přemíšlel (Je to moc měkkej chlapec, zkrátka). Věděl, že to jednou prasne(:D:D:D:D:D:D:D:Dprasáák jeden!!!:D:D:D), že je nevlastní bratr Lorda Voldemorta z pětaosmdesátého kolena z otcovy strany. Jenom doufal, že to bude co nejpozdějš(To je fakt hustej, jako:D:D). Nechtěl stratit (straku, asi) přátele(je divnej). Věděl, že taky o tom Thomas nebude nikomu říkat, už tak pro jeho smrtijedy by to byl šok. Šok? Spíš megašok!!! Půlka z nich totiž měla taky modrý oči a byla by s nim taky příbuzná…Kdo by chtěl bejt příbuznej s někym, kdo je tak hustě nespisovnej, že jo?!! Věděl to pouze on, Severus a Thomas, ale věděl, že dlouho tomu tak nebude. Stěmi to (:D:Dne s těmito, ale stěmi to:D:D Ten Harry je fakt mazák)myšlenkami usnul klidným spánkem. (No jo, stěmi to myšlenkami by klidně usnul každej. Možná, že s těmito myšlenkami by už ten spánek tak klidnej nebyl:D:D)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Saphira Saphira | Web | 22. března 2008 v 17:17 | Reagovat

Úžasné :D :D :D

Nemám slov :)

2 Adminka Adminka | 22. března 2008 v 17:32 | Reagovat

Díky:D:DJá taky nemam slov, takový chvály:D:D

3 Sajinka Sajinka | Web | 22. března 2008 v 19:10 | Reagovat

Kde to proboha bereš ? xD ...myslím ten... "originál " ??? xD.... a srý za blbě napsané uvozovky xD

4 Saphira Saphira | Web | 22. března 2008 v 19:49 | Reagovat

to tu můžu říct přesně i já - lylien.blog.cz. Kdo tuhle hrůzu nezná, je šťastným člověkem...

5 Miraella Miraella | Web | 22. března 2008 v 20:01 | Reagovat

Úchvatný, nemám víc co bych řekla :D:D (Tlemí se Santovi a ThomasovY):D:D:D

6 Adminka Adminka | 23. března 2008 v 8:55 | Reagovat

Sajinka: Ano, přesně tam, kde napsala Saphira:D:D

Saphira: přibližně asi tak... možná že mé hluboké deprese z poslední doby jsou způsobany právě tímto:D:D

Mia: Díky mooc:-**Tumáš plevel!!:DD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama