3.kapitola

23. března 2008 v 13:39 | Bambulglosator |  -Harry Potter a jeho bratr-
A je tu další část...no já pevně doufám, že se aspoň trochu pobavíte, ale já u toho dneska nějak umírala a trpěla, spíš...nešlo mi dělat si z toho takovou srandu:DKlik na celý článek

VZPOMÍNKY Z LAHVINKY(upozorňuju, že jsem nečetla dopředu, takže jsem nic o flašce nevěděla!!!)
Thomas se vzbudil a bylo půl pátý. Je to hustej týpek, proč by měl bejt spisovnej, že jo. Thomas neodolal a začal vzpomínat. (Dvě věty a dvakrát slovo Thomas. Opominu to, že je to nejspíš jeho nový pseudonym místo Voldyho a asi nebudu uvažovat o tom, že autorka by to v těch dvou větách zvládla zopakovat i víckrát:D:D)
,,Podívej Thomasy, (BOŽEEE, TO ASI FAKT NEBYL OMYL V PŘEDCHOZÍ KAPITOLE!!!)to je tvůj nevlastní bráška z pětaosmdesátého kolena z otcovy strany! Jmenuje se Harry a doufám, že ho vyřídíš dřív než stačí zachránit celej svět!" řekla matka.
Omámený Thomas (debil, myslí si že s Thomasem bude místo Voldemorta originální? Splet se, blbeček holohlavej!!!)si vzal nově narozené miminko do náruče a fascinovaně na to hleděl. Bylo TO fakt hrozně malý, slizký, fialový, z hlavy tomu rostly chapadla a z huby lezly upíří zoubky. Celý rod byl zdegenerovaný a to, co právě asi padesátiletý Voldy držel v náručí, nebylo výjimkou. Byl to prostě hnus… Děťátko v Thomasově náručí usnulo. Byl za to rád, bál se těch upířích zubů. Thomas se na malého chlapečka nemohl vynadívat. Něco tak hnusnýho eště neviděl. Teď je vlastně nevlastní bratr z pětaosmdesátého kolene z otcovy strany. Ani si to neuvědomoval, ale měl svého nového nevlastního brášku z pětaosmdesátého kolena z otcovy strany moc rád. Jak se říká: vrána k vráně sedá a zelené stvoření jménem Voldemort, bylo přesvědčeno, že si bude s tím fialovým upírem s chapadly rozumět.
,,Thomasy, (BOŽE BOŽE BOŽE…. Jdu vyndat to dělo se slepejma koulema z mýho houslovýho futrálu!!! Fakt že jo!! A na sebe střílet nebudu. Zastřelím tu matku, když neumí svého povedeného synáčka oslovit bez hrubky)prosím tě, nakrm ho z lahve, ode mne mléko nějak nechce a já sem unavená po porodu. (:D:D:D:Dty vole, tak to je mi novinka…Eště v životě by mě nenapadlo, že po porodu může bejt někdo unavenej!!!)Tak se prospím!" řekla matka.
,,Jistě mami, rád.(Ach jo, a já se bláhově domnívala, že už za oslovením čárky budouL)" řekl Thomas.
Dal Harryho (Harryho? On tu fialovou zrůdu pojmenoval okamžitě po porodu, zatímco matička chrápala?To je teda hajzlik!!:D)k sobě do pokoje, aby kdyby se probudil, aby nevzbudil matku(A aby kdyby si toho aby někdo nestačil všimnout, aby jich těch aby bylo ve větě co nejvíc, aby mě z toho kleplo….bože). Šel trochu ohřát mléko, aby až se Harry vzbudí, tak byho(echm) nakrmil(ježiš, vyndejte mě někdo z tý hromady "aby", co se na mě sesypala!!!). Nevěděl proč, ale strašně se na to těšil(ÚCHYL!!!!). Když bylo vše hotovo, tak šel do pokoje(Ježiš, tahle věta zní opravdu podezřele…ON HO ZABIL!!!). Ale přede dveřmi, ho překvapil bráškův křik, jak sprostě nadával té zatoulané čárce, která se preventivně objevila tam, kde neměla co hledat.. Okamžitě vešel a šel k bráškovy(aha, to je přivlastňování!! Bráškovy sestry třeba:D:D) s lahví v ruce.
,,Neplakej Harry."(je mi to jasný, ta čárka zmizela odtud!!!Až na to, že v celý povídce jich chybí eště tak milion…ty mam najít kde, jako? Nemá na ně autorka nějakej spešl trezor, třeba?(ze zdi na mě tupě zírá, po trezoru temná díííra…)) řekl žádostivě Thomas, protože se to nedalo poslouchat. (TEĎ MI PROBOHA NĚKDO VYSVĚTLETE, co má společnýho to, že se to nedalo poslouchats tim, že mluvil "ŽÁDOSTIVĚ"!!! On je asi fakt úchylnej!!! Na malý fialový mimino s chapadýlkama takhle!!! Že se nestydí!!)
K jeho převapení (převapení převapení….to bude možná z francouzštiny něco s vapeur, to je pára…sakra já to nepobíram)dítě přestalo plakat a natahovalo ručičky k mléku. (SODOMA A GOMORA!!!!U Merlinovejch proprděnejch trenclí!!!)
,,Na to jak je malý, je docela čiperný a chytrý!" pomyslel si Voldemort. (Ty vole, já padám! Jo a heleme se, on se zase přejmenoval…no já nestačim zírat)
Dal mu pít lahvičku (Chudák příšerka, on musí pít nějakou lahev…to byla roztavená, že se dala pít? No fuj tajxl)a až jí vypil(no comment), tak na něj upřel svůj pohled(divim se, že tu není třeba opřel…). Thomas(UŽ ZASE!!!!) mu vykouzlil malého medvídka, bez kterého dítě nemohlo usnout(Ono se sotva narodilo a už nemohlo usínat bez medvídka, tak to je teda dobrej hlod).
Přítomnost (co takhle zmínit, že tamto byla minulost, teda?)
,,Jo, to byly časy." řekl si pro sebe Thomas a smutně koukal na medvídka, kterého před lety vyčaroval svému bráškovy(tohle mi nedělejte, nebo si fakt vyrvu těch pár vlasů, co mam!!!!).On si toho medvídka totiž těch x let nechal a fakt ho nenapadlo, že by to byl jeho brácha, zatimco se ho snažil sedm let za sebou zabít a věděl, že je stejně starej, jako jeho údajnej "sourozenec", stejně se i jmenoval…Toho Thomase fakt neznam!!!Z jaký léčebny utek?!
Jelikož byla sobota a zítra odjíždí děti domů, protože začínají vánoční prázdniny, tak se rozhodl, že nevlastního brášku z pětaosmdesátého kolena z otcovy strany dopravý (*dusí se s snaží se prsty udržet na klávesnici a ne na hlavě)sem. Vzal brk a kus pergamenu a začal psát. (Hlavně žádný prasečinky, ThomasY-nesmim porušit autorčiny vlastní pravidla pravopisu:D)
Ahoj Harry!(co ty čárky sakra už?!!!!!!)
Ke mě (druhej pád je asi ke koho co, nejspíš…)se sem dostaneš letaxovou sítí. Nikdo mě totiž nehledá, jsem velmi vážená osoba v celém kouzelnickém společenství a se všemi jsem velký kámoš. Běž do Tajemné komnaty, je tam krb s letaxem.(TO SNAD NE!!!!!!!) Adresa je "Temné sídlo, pokoj Pána zla", ulice u Debilů, číslo popisné 3,1415926535897932384626433832795…(kdo to nepochopil jak je to číslo pí).
NevlastníBratr z pětaosmdesátého kolena z otcovy strany
Začaroval dopis tak, aby ho viděli jen Harryho oči. (To je machr teda:Dčili stačí je harrymu vypíchnout a nechat si je transplantovat)Potom sehnal nějakou sovu, protože on, Voldemort, přece žádnou neměl, proto jí šel shánět do lesa. Byl tak vadnej, že se divil, když se žádná v poledne nikde nevyskytovala:D.
mezitím u Harryho
Harry se vzbudil a bylo za pět minut pět(Och, jak originální…co něco lepšího? Třeba za pět dvanáct? Nebo tři patnáct?? Ach jo, autorka postrádá větší fantazii). Harry se divil jakto(já už se fakt ovládam, abych nebyla sprostá…CO TY ČÁRKY?!!!!), že je vzhůru tak brzo, ale přestal to řešit(To bych mu i doporučovala, aby se nesetkal s podrážkou mejch kanad), když se na obloze objevila nějaká sova.(Že by ji nakonec Voldy chytil?? Chudák sova…) Když k němu přiletěla, tak(Já už nemůžu….existuje pravidlo, podle kterýho není nutný furt psát Když-tak…Dyť je sakra možný to vynechat!!!!!!) si vzal dopis a přečetl si ho a dostal nápad půjde k bratrovy už teď(umírám…já fakt umírám…celá tahle věta je na mě moc!!!!Nemohlo bytam těch áček a hrubek bejt eště víc?Chci to mít za sebou rychle…nechci trpět!!). Napsal krátký vzkaz zabalil si a oblékl si neviditelný plášť a než se nadál, tak už vykřikoval do krbu adresu(Má cenu řešit ty čárky? Ony se všechny tim krbem asi přemístily někam co nejdál.nechtěly čekat, jak bude Harry říkat ono nekonečné číslo pí). Když byl v jeho pokoji, tak tak tak tak tak tak tak tak tak tak tak tak tak tak tak tak (aneb ohraná gramofonová deska)Thomas spal, protože ho očekával až zítra a Harry to věděl(Blbec, on něco věděl? Já myslela, že mu místo mozku rostly ty chapadýlka!!!). Odložil zavazadla a přilehl si k bratrovy(FUJ FUJ FUJ!!! FUJ NA DRUHOU!! Hrubka a eště incest!!! No to je teda eklhaft!!), protože toho moc nenaspal.
Když se Thomas vzbudil, tak cítil na hrudi něco těžkého. Myslel, že dostal infarkt. Když se podíval co nebo kdo to je, tak překvapením strnul. Byl to jeho nevlastní bráška z pětaosmdesátého kolena z otcovy strany. Čekal ho až zítra, ale vůbec mu to nevadilo, naopak. Když se pohnul jako, že vztane(GRRRRRRRRR), tak Harry nesouhlasně zabručel.
,,Ještě nevztávej." zakňoural Harry.(ÁÁÁÁÁÁ….jo, kňučení na tu fialovou zrůdičku naprosto sedí)
,,Tak dobře, ostatně, co mi zbývá?" zeptal se Thomas s úsměvem. (On se zeptal na řečnickou otázku… jo jo… já už se nedivim ničemu)
,,Ležet se svým nevlastním bráškou z pětaosmdesátého kolena z otcovy strany v posteli!" odpověděl okamžitě Harry. (ŽE SE NESTYDÍ!!!!!)
Načeš se oba navzájem česali a načesali si velmi bohaté účesy…se oba zasmáli. Harry si všimnul svého starého ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,(do zásoby)přesto stále stejně vypadajícího médi. A náhle si na všechno pamatoval. (to je hustej, teda… já si taky furt snažim vzpomínat na první den po narození, ale tak vysokej paměťovej kvocient asi fakt nemam:D) Od doby co se narodil(ta zásoba čárek se hodí, koukam) si pamatoval úplně všechno(dyť řikam, že je fakt hustej typan!!!Sice fialovej, slizkej, s chapadýlkama a smrdí, ale to se nepočítá.Voldy na tom není líp). Dokonce i na ty, kteří ho unesli. Byli to ..... ufouni, já to věděla…pod vedením autorčiným…
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Miraella Miraella | Web | 23. března 2008 v 14:00 | Reagovat

Bože, asi jsem právě umřela. Ne, směju se, takže žiju. :D:D:D:D:D:D:D Ale jsem na umření! Takových úchyláren! Incest!!! HRUBKY!!!!!!!!!!!!!!!

Ještěže ses toho ujala a tu hrůzu takhle hezky předělala:D Dokonce se to dá i číst, sice s velkým sebezapřením, ale jde to... I když to dře, jako když se veš klouže po Thomasově plešce. ThomasÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝ...........

:D:D:D

2 Adminka Adminka | 23. března 2008 v 14:02 | Reagovat

:D:D:D:D:D:D:D:D:DDíky:D

3 Polgara Polgara | Web | 23. března 2008 v 15:05 | Reagovat

Ehm...uhm...už jsem si myslela že nic horšího, nežli Útěk do minulosti Lilien vyplodit nemůže, ale evidentně může...jak tak na to koukám, tak tato upa supa úžasná autorka je vděčným tématem ke glosování a glosy jsou jako vždycky nepřekonatelné a děj povídky je stále stejně trapný

4 Saphira Saphira | Web | 23. března 2008 v 15:25 | Reagovat

To se dělá? Málem jsem KVŮLI tomuhle: (SODOMA A GOMORA!!!!U Merlinovejch proprděnejch trenclí!!!) UMŘELA SMÍCHY!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D

no...nejen kvůli tomu :D ale tohle mě dostalo úplně nejvíc :D

5 Adminka Adminka | 23. března 2008 v 15:55 | Reagovat

Saphira::DD:D:D:D:DJako děkuju, fakt velice, neskutečně mě to těší:DDD

Polgara: Ono je to relativní, člověk neví, co už je horší, jako:D:D:DD Glosy nepřekonatelné, nestačím se červenat, fakt děkuji:D:D

6 Denisse Denisse | 30. března 2008 v 20:20 | Reagovat

?? tak já už sem radši zticha, hezky si pudem popanelovat v pátek, ok?

7 Adminka Adminka | 30. března 2008 v 20:41 | Reagovat

jo:D:D:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama