8.kapitola

31. března 2008 v 18:41 | Bambulglosator |  -Harry Potter a jeho bratr-
A je tu osmá kapitola....já musim říct, že ta mě celkově fakt dostávala...

KOČKOVÁNÍ MEZI TEPLÝMI NEVLASTNÍMI BRATRY Z PĚTAOSMDESÁTÉHO KOLENA Z OTCOVY STRANY
Harry se připravoval na schůzi smrtijedů a na moment, kdy se sesype pod palbou desítek smrtících kleteb. Nebyl, tak nervní jako když se měl setkat s řádem a zatoulanou čárkou, byl v klidu(Dlouho nebude, jen co vytáhnu to dělo z futrálu). Oblékl si černý hábyt(áchich ouvej… jedno dělo je málo…), který mu dal Thomas a šel do haly/Halabala na záchod, neboť se mu velmi chtělo. Tam už na něj čekal Thomas a mamka, kteří si chtěli zahrát fotbálek!(vykřičník!!! K čemu?!!! Chci tečku:'( )
,,Zapomněl jsem ti říct, že mamku představím taky!" řekl Thomas omluvným hlasem.(Omluvným? S tím vykřičníkem to vyzerá trochu jinak, teda…)
,,Jistě!" řekl Harry lhostejným hlasem.(Opět…s vykřičníkem to vypadá velmi lhostejně…já mu dám vykřičníky… respektive spíš autorce)
,,Vejdete, až vás zavolám!" řekl Thomas.(Ach…ach…)
Harry s Helenou Bonham Carter lehce kývli a pozorovali jak Thomas (K čemu čárky…k čemu čárky…)jde do vedlejší místnosti. Poslouchali, a když uslyšeli, že mají vejít, tak vztoupili sebejistým krokem(ježišikriste…po takový hrubce bych si teda sebejistě nevykračovala), ikdyž(Bože můj) se tak necítili(No eště aby jo…magoři). Sedli si do elektrických křesel vedle Thomase a čekali, až do nich pustí proud. Po chvíli jeden odvážlivec namítnul, že by je chtěl nejdřív pořádně zmučánkovat.
,,Ale pane, je to přeci Potter!"(Fakt?? Jak na to proboha přišel?? Dyť se za něj tenhle úchyl jen vydává!!)
,,CRUCIO!!" vykřikl Thomas.(Jen do nich!!!! Takhle by se Voldy určitě choval!!!Takhle se prokecneš, že seš v přestrojení, ThomasY!!!)
Pozorovali jak se smrtijed svíjí v neovladatelných křečích smíchu. Helena Bonham Carter a Harry z toho moc nadšení nebyli, ale zachovali si kamenou tvář, neboť kameNNě se tvářit nedokázali. Na dvě N to byli moc slabý nátury. Po chvíli už toho NEŽŤASTNÍKA (KRISTE PANE!!! MARIÁ PANNO NA NEBESÍCH!!!! Takovejhle paskvil a ona to eště napíše caps Lockem…Bože to je, ta holka je vážně…ne…to slovo eště nevymysleli)Thomas nechal a sedl si zdrceně (Po tý hrubce) na svůj trůn, který ukrad na nějakém zámku. a (K čemu ta tečka,ksakru?)začal se svou řečí.(A jéje, to bude zas něco)
,,Bude te (Bude te? Chápu… to je zase proto, aby je poslouchali jen zdánlivě… Kdyby řekl Budete, mělo by to jinej význam)je poslouchat stejně jako mě a když ne, tak se rozlučte s životem a vůbec mě nezajímá, že ste mí věrní." řekl Thomas chladným hlasem.(To je teda vostrej)
Ostatný (COŽE?!!!!)smrtijedi rači (rádi či neradi?)ani nedutali, dokonce i Snap(Snap…a to je kdo? Opět nová postava, asi…a asi nějakej magor opět, určitě) měl skoro v kalhotách(Měl v kapse u kalhot granát, takhle vám to povim).
,,Pro dnešek radu rozpouštím a chci, aby to věděli všichni smrtijedi a teď zmiste!(zmiset, zmiset…zmisení… nemůžu si pomoct, ale tenhle termín opět nepobírám…asi jsem uplně dutá, fakt, že tolik slov, viditelně "správných" neznám)" řekl chladně.
Když už všichni smrtijedi se přemístili(Co takhle lepší stavbu vět? To autorce asi taky nic neřiká, což?), tak si Harry musel rýpnout do zadku, neboť ho celou dobu náramně svědil (měl roupy, to víte)!
,,Dneska si to vzal ze skratky!(*kontroluje si rychlost tepu, aby jí nezkolabovalo srdce*)" řekl Harry.
,,Jak to myslíš?" zeptala se pro změnu Helena Bonham Carter.
,,No, brácha přitom pořát(Tohle tu dlouho nebylo, naposled v poslední kapitole, ne?) kecá hodinu, vážně nechápu jak ho z toho nemůže bolet pusa!(COŽE???)" odpověděl Harry.
Jenže Thomas si to nenechal líbyt(líbyt je ve vyjmenovaných slovech. U lylien aspoň. Naopak bit ve smyslu místo, kde se bidlí, tam není a nikdy nebylo, jak jsem se nedávno přesvědčila v jedné z kapitol, takže: být bydlet, obyvatel,byt, příbytek, nábytek-to jsou cizí slova, ty mají měkký i, asi, dobytek, obyčej, bystrý, bylina, kobyla, Přibyslav, Zbyněk, babyka,LÍBYT… myslim, že autorka by něco z toho dokázala zmrvit eště víc, takže by ty vyškrtaný slova, kde se podle ní píše měkký, nahradila svejma novejma patvarama) ! Zvedl se z křesla a přitáhl si bratra k sobě (No fuj!!!)a zeptal se výhružným hlasem.
,,Jak to víš?!"(ty nevíš? On ví všechno, přece. Mr. Dokonalý Gary Stue)
,,Neřeknu!" zamítl Harry.(eště aby řikal, v tom budou zase nějaký prasečiny, určitě…)
Thomas Harryho začal lechtat. (ježiš, to je úchylný, tohleto) Harry se svíjel, ale nesmál se, bylo to těžké, ale nechtěl bráchovy (*píše závěť*)udělat takovou radost. Po chvilce když už Harry myslel, že to nevydrží a počůrá se, tak taky začal Thomase taky lechtat, protože si taky uvědomil taky, že taky neví taky, jaký taky slova by taky moh do věty narvat taky co nejvíckrát taky. (lylien začne "taky" možná používat do zásoby místo čárek, který tak s oblibou všude možně vynechává). Jelikož byl Thomas, také lochtivý(On ho lechtal, ale Thomas byl lochtivý…to mi vážně dává smysl.nemohl být rovnou lachtivý? Od slova Lachtan?), tak se role vyměnili. Thomas se svíjel a Harry lechtal(prostě děs, no)!
Helena Bonham Carter se smála místo nich a pozorovala je! Jako zprávná matka (No tak správná teda určitě nebyla. Zprávná možná jo) jim řekla (proč sem nenapsala někam "taky", aby nahradila tu čárku, co nepíše, zásadně?)ať toho nechají a Harry s tím přestal.(nějakej poslušnej, ne? To sou buzny normálně, nebo jenom v těchhle dementních povídkách?)
,,Tak řekneš mi to?" zeptal se Thomas.
,,No, měl by sis procvičit nitrobranu!" řekl a rači (TAK BYL RÁD ČI NERAD, SAKRA?!!!!!To se nemůže rozhodnout, nebo co?)zahučel do pokoje(proč tam hučel? Copak přešel na mluvu nějakejch… lokomotiv, nebo čeho? Ne, že bych se tim nějak chtěla trápit…), protože Thomas se netvářil zrovna přátelsky.(proboha, tak ať ho konečně zabije a nedělá takový cavyky. Dyť všichni víme, že je jen v přestrojení)
Jenže Thomas se vydal do pokoje zaním(zaním a eště do pokoje….bože to je hnus!!!). Když vešel do pokoje,tak Harryho tam neviděl, což ho nepřekvapilo(co? Že by ho zase pro změnu někdo unes?). Harry v klítku (V čem?!!!)seděl v křesle pod neviditelným pláštěm.(jak originální…)
,,Kdepak si braško(Brašek, braška… to je něco jako pračka?)? Poď ke mě!" zeptal se falešným sladkým hlasem.(On mluví falešně? No to musí bejt děs…já umíram, když někdo falešně zpívá, ale i mluví, to je asi fakt hrůza… :D:D:D)
,,Určitě ti to řeknu!" pomyslel si Harry ironicky.
Jelikož se Thomas pořád(počkat počkat počkat…jakto že tu není pořáT?) ostražitě otáčel, tak nebylo těžké dostat se mu za záda a skočit poněm(PROČ-JE-TO-TAK-NECHUTNÝ??!!!!).
,,Ty jeden!" řekl výhružně Thomas.(Uplně ten teploušskej hlas slyšim…fuj)
,,Co? Chtěl si, abych šel k bráškovy(ach…), tak na co si ztěžuješ(Co? No co si ztěžuje??? To by mě zajímalo)?" zeptal se neviným (*váže si oběšenecký uzel*)hlasem Harry.
,,Tak už ze mě slez!" řekl prosebným hlasem Thomas. (Že by zchladnul? Konečně..)
,,Ještě chvíli to vydržíš!" zamítl Harry. (FUUUUUUUUJ!!!!!!)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Denisse Denisse | 31. března 2008 v 19:58 | Reagovat

prasatá nemravný, takhle nám tu kazit tu dnešní mládež... no fůůůj!:D:D

2 Adminka Adminka | Web | 31. března 2008 v 20:12 | Reagovat

:D:D:D

3 Polgara Polgara | Web | 1. dubna 2008 v 19:28 | Reagovat

Ehm, ehm. Abych byla upřímná tak já čtu jenom tvoje glosy a děj jaksi radši přecházím, poněvadž by to moje zažívací ústrojí nemuselo vydržet

4 Adminka Adminka | Web | 2. dubna 2008 v 11:12 | Reagovat

chápu:D:D

5 Saphira Saphira | Web | 2. dubna 2008 v 22:45 | Reagovat

Budu komentovat všechny tři kapitoly.

Přežívám jenom díky glosám a stejně jako Pol ten děj moc nevnímám. Radši. Akorát mi trochu chybí nevlastní bratři z pětaosmdesátého kolene. A Salazar z Miozela :D I když jednou tu byl :D No nic, glosy jsou jinak super :-D

6 Adminka Adminka | Web | 3. dubna 2008 v 16:45 | Reagovat

Díky:D:D No jo, nic moc nenadělám, nemůžu za to, že tu bratři z pětaosmdesátého kolene skoro nejsou a Salazar z Miozela taky ne:D:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama