Megaglosa-třetí část

25. března 2008 v 21:06 | Bambulglosator |  -Megaglosa-
Hotovo:D

,,Až doma!" řekl. Potom popadl kufr a vyšel ven(a flák ho po hlavě šutrem!)(dobrá trefa). Ostatní masoví vrazi šli za ním jako slepice..nebo husy..Spíš voli. Když byli venku, tak Harry chytil Toma, Lenka Alexe a přemístili se. Chlapci to jen tak tak ustáli(sociálka musí mít radost...) a podívali se na skvostný palác. ,,Tady budeme bydlet?(ne, tady vás zabijeme)" zeptal se překvapeně Alex. ,,Ano!" odpověděla Lenka. Nudanudanuda. ,,Tak pojďte, ještě půjdeme na nákupy do Penny (košík má už přeplněný…)a ještě vám něco vysvětlím co se stalo v sirotčinci." Nakonec se vysvětlování ujala Lenka čárka za což jí byl Harry moc vděčný(já budu vděčná tomu, kdo vysvětlí Lyli, ať už v životě nesedá k počítači...)(spíš aby se už nesnažila myslet)(ta se ani nesnaží). ,,Takže čarodějové existují?" zeptal se Tom(ne, proč?). ,,Ano, existují i vy jimi jste." řekl Harry. ,,A kdy se budeme učit čarovat?" až naprší a uschne(až zabijete maminku a tatínka) ,,Až vám bude jedenáct." řekl Harry. ,,Tak dlouho to nevydržím!(nebudeš muset. budeš mrtvej)" vykřikl Alex. ,,Budeš muset!" to je tak debilní...(přidej...)odpověděla se smíchem Lenka.(proč se ta kráva pořád směje? zabijte ji někdo!)(a proč ta kráva papouškuje to samý?)Ani si to neuvědomili, ale už stáli před dveřmi. Ty se sami odsebe otevřeli. Marjápano!(živé dveře)(možná, byly z měkkého dřeva)(možná se ty živé dveře radši vzdaly) (*umírá*) Vešli do ohromné haly(tohle je ale vážně, ale vážně... bože, já nemám slov). ,,Kde budeme mít pokoj?" zeptal se Tom.(v rodinné hrobce) ,,Projděte si celý dům a jaký pokoj budete chtít, tak ten bude váš. " řekla Lenka. (Doufám, že si vyberou mučírnu)Chlapci se rozeběhli a přes rameno zakřičeli: ,,Díky mamí!"Proč dlouhé i?(pro zdůraznění debility děje) Harry se s úsměvem otočil na Lenku, která byla očividně zaskočená. Vycenil zuby a pokousal ji ,,I my bychom si to tu to měli prohlédnout." řekl Harry. No, nebylo by t celkem od věci...(netřeba...)(stejně je za chvilku zabijeme...)(ale jestli je to jejich poslední přání…)
,,Ano máš pravdu.(já vím)" souhlasila Lenka. Když prolezli celý dům, tak se vrátili do haly, tam na ně už čekaly kluci. <--grrrrrrrrrrrrrrrrrr! (zabte ji! zabte ji někdo!)*omdlela*(*zvrací*),,Tak co, vybrali jste si svůj pokoj?" zeptal se s úsměvem Harry. Alex i Tom přikývli. Jsou to hermafroditi. (nebo transvestiti)(že si vybrali mučírnu, že jo?!!!*nadějný výraz v očích*)Když vešli do jejich pokoje(palác a oni si vyberou jeden pokoj dohromady? to jsou…)(TEPLOUŠI!!!!!!), tak si Harry nemohl nevšimnout, že je velice krásný, ale i skromný(hlavně, že už bude konec)(Cože?!!! Ten harry je docela sebevědomej chlapec:D:D:D). Harry otevřel jejich kufr a kouzlem se věci naskládali do skříně. ,,Vyrazíme na nákupy, nebo máte dost?" zeptal se Harry. ,,Na nákupy!" vykřikli oba dva. Prošvihli totiž oběd. Prosím, ať už držej huby!(já je umlčím!)(ano, Modrá, do niiiiiiiiich!!!!!!!!)( ať mlčejí navždy!)
Hehe…to glosování je ale prdel.Sice pochybuju,že jsem vychytal všechno,ale to udělá zbytekJ.Co se týče povídky.No jak to řeknu,když už sem si těch chyb všimnul já,tak je to bída J a u přímé řeči , neměla by být na dalším odstavci?Pro přehlednost Měla....ale už jsi někdy viděl, aby se s tím tak geniální autorky dělaly?
Debilní jako obvykle. Posílám dál :)
To je snad ještě horší, než HP a Útěk do minulosti. Nemám k tomu co dodat…pouze, že to postrádá jakoukoli myšlenku
Nenávidím Lyli. Nenávidím Lyli. Nenávidím Lyli. Nenávidím Lyli. Nenávidím Lyli. Mám pokračovat? Ona je prostě úplně, ale úplně blbá. Tím jsem řekla vše, co jsem říct chtěla.
Lylien. To mluví za všechno. Musíme zorganizovat trestnou výpravu, jinak ta holka všechny zabije.
Hurá na ni! Zabijem ji a dobře jí tak! Nemá vypouštět do světa takové bludy!
A puchy… No…doufám, že ji stihnem oběsit dřív, než mě k tomu donutí její povídky. Já ještě nechci umřít!!!:'(:'(:'(
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama