10. kapitola

5. dubna 2008 v 18:45 | Bambulglosator |  -Harry Potter a jeho bratr-
A je tu další kapitola a mám-li být upřímná...moje glosy žádný zázrak, ale autorka v téhle kapitole napsala to nejvtipnější slovo, jaké se jí povedlo... já eště teď nemůžu...enjoy

V MINULOSTI (Ach ne… to se vracíme eště zpátky??? Ta lylien mě chce zabít)
Thomas na něho koukal jakoby mu uletěly včely! (No to se nedivim, že mu uletěly…měly recht) Dokonce i pan Olivander (To je ten novej úchyl na scéně, co? Nevíte někdo, kdo to je?)vypadal udiveně!(eště aby nevypadal…chudák)
,,Tuto hůlku, kterou všichni považujete za zatoulanou čárku, má dostat velmi silný kouzelník! Dřímá ve vás velké množství magie, musíte ji pouze probudit, pane Pottere! (To už se nepodaří, milej pane… v něm nedřímá… v něm se předávkovala práškama na spaní, tu už neprobudíte… stejně jako jeho mozek)V této hůlce je zub z baziliška, chlup z grifina, pero pegase, ebenové dřevo, 12 palců dlouhá!"(ježišikriste… ne, fakt ne… zastřelte mě hned)
Harry beze slova hůlku zaplatil a mašíroval (neznáte někdo nějakou písničku na mašírovat? Já si nemůžu nic vybavit, ach jo…seno sláma seno sláma..)si to s nevlastní bratrem z pětaosmdesátého kolena z otcovy strany k obchodu s biologickými zbraněmi!
,,Jakou hůlku máš ty?" zeptal se Harry.(Já? Já mám bezovou, vole, a brzo ji na tebe použiju!!!)
,,Hůlku Salazarova nevlastního bratra z dvoustého kolene z prababiččiny strany!"
,,A to byl kdo?" zeptal se Harry udiveně.(Moc se nediv, tady je možný všechno)
,,Godric Nevelvír!"(Bohajeho…jako bych to neříkala)
,,Nemělo to být naopak? Ty mít hůlku Salazara a já Godrica?" zeptal se Harry se smíchem.(Oba máme asi zcela odlišný humor…copak on ho "Thomas" zase lechtal, že se tlemí?"
,,Možná! Ale HŮLKY si vybírají!"(Divim se, že v tom slově Caps lockem není hrubka)
,,To ano!" (ne…já ty vykřičníky prostě NEMŮŽU ignorovat, to nejde!!!)
Thomas je přemístil do Temného sídla u Temelína! V jejich pokoji si povídali o všem možném! (Jo!!! A o čem!!! Doufam že slušně!!! Zabte tu holku!!! Zakopejte ty vykřičníky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)
,,Douchám(A já už nedouchám…), že v Bradavicích nebudeš zlobyt(Co to znamená?? Aby neměl zlej byt, nebo jak?? Ne, já fakt nemůžu)!" řekl Thomas přísně.
,,Hlavně, že můj nevlastní bráška z pětaosmdesátého kolena z otcovy strany byl v mých letech andílek se svatozáří!" řekl Harry ironicky(Vidim, že lylien taky potřebuje na ironii upozorňovat…připomíná mi to takový…ehm…."lidi?" …zasvěcení vědí:D:D:D:D).
Sotva to dořekl, tak se to s nimi začalo točit! Když přistáli, tak byli v Zapovězeném lese!(Co se začalo točit??? Hlavně mi neřikejte, že se začali točit ve víru vášně, protože to bych vás musela umlátit panelem)
,,Kde jsme se tu vzali?" zeptal se Harry.(Z víru vášně, vole, to nevíš?)
,,To nemám pušení!"(:D:D:D.:D:D:D:D:D:D:DBOŽE MŮŮŮŮŮŮJ!!!!!! JÁ CHCÍÍÍÍPÁÁÁÁÁM!!!!!! JEŽIŠI….*snaží se zvednout z podlahy, kam v tom záchvatu spadla a utírá si slzy smíchu*)
Harry zpozoroval postavu ve školním hábytu(ach ne:D:D), jak se za mračnem puchu snaží ukrýt! Byl to student z-miozelu(heleďte, mě to skloňování tý vesnice fakt nesedí ani na toho pána…:D:D:Dtak jakej je to vzor sakra?!!!:D:Dchvíli pán, chvíli hrad..co je mezi pánem a hradem?:D:D že by…ehm..kastelán?:D), ale když si toho studenta všimnul(říká se všiml), tak )TAK TAK TAK TAK TAK TAK du vyndat to dělo, abyste věděli!!)viděl, že je to bratrova nevlastní mladší verze z pětaosmdesátého koleny z otcovy strany!
,,Po si přece ty!" šeptl Harry.(ehm?!!)
Thomas se podíval kterým směrem se Harry díval a opravdu!(tak po týhle větě se musim jít napít… a ouha…my tu máme akorát něco typu cinzana a Bechera…počkat..a rum…no to je teda výběr)
,,Mám pocit, že jsme v minulosti!" šeptl Thomas. (jo, jako byste mi to dělali schválně)
,,Ale jak jsme se sem dostali?" (Z víru vášně, kolikrát to budu opakovat ?*otráveně protáčí oči v sloup*)
,,To bych taky rád věděl! Jak sem zpozoroval, tak mé mladší verzi je patnáct! (jo, to on tak od pohledu pozná věk…je to zkrátka machr, ten Thomas…škoda, že ho neznam)To sem vypustil poprvé baziliška!" řekl Thomas a málem prasknul.
,,Jak se dostaneme zpátky?" zeptal se Harry (hele, víš, že s tím by ses vůbec nemusel trápit? Jen tu pěkně počkejte, já…já, ehm…dojdu…pro pomoc??? Zatím se tu mějte…*nenápadně se vrací do přítomnosti a blokuje jim cestu zpět*)
,,To nevím, potřebuji víc času, než na to příjdu(příííííjdu… du si dát tu becherovku)! V Bradavicích se zaměstnám, (proč proč proč???? Proč píše čárky tam, kde nemaj co dělat a jinde je nepíše??)jako učitel obrany a ty budeš můj syn!" (ach bože… tak to je gól…takže zůstanou u incestu a hrubek, co? )
,,Tvůj syn?! No nazdar, to sem teda dopat!" řekl si Harry zoufale. (jo, taky si myslim)
,,Tak hrozný to zas nebude!" řekl Thomas. (tak to bych se hádala… tahle povídka snad horší bejt nemůže)
,,Na to bych nesázel ani jeden galeon!" řekl Harry. (Jo, to teda souhlasim)
,,To, že budeš můj syn?"(ne, na ten incest, vole)
,,Ne, tenhle školní rok! A ještě k tomu je vypuštěná ta tvoje anakonda!" odpověděl Harry. (teď nemůžu souhlasit, protože nechápu…ale vůbec)
,,Vtipálku!" (on řek vtip? Kdy? Kde?? A mně nikdo nic neřekne, to je podraz:-( )
,,Díky!" (nevim, jestli máš za co…možná za to, že sem to vůbec přelouskala, tuhle hrůzu)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Miraella Miraella | Web | 5. dubna 2008 v 19:01 | Reagovat

PUŠENÍ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Dobře, fakt se to vyrovná Thomasýýýý, je to dokonce vtipnější, i když sem tomu nevěřila, jako:D:D:DAle ... tyvole... tak to je KŮŮŮŮL:D:D:D::DD:D Bambulko, si nepřekonatelná, to byl zas jeden velkej výtlem, dneska mě fakt zabiješ!

2 Adminka Adminka | Web | 5. dubna 2008 v 19:02 | Reagovat

:D:D:D:D:Dale nezabiju...to bych se neměla komu svěřovat:D:D

3 Saphira Saphira | 7. dubna 2008 v 12:25 | Reagovat

chachá!!! :D Pušení!!! :D:D:D:D:D:D:D:D

lylien mě fakt jednoho dne přivede do hrobu....a ty tvoje glosy taky, umírám smíchy....

už se pomalu začínám v tom jejich příbuzenstvu ztrácet :D

4 Adminka Adminka | Web | 7. dubna 2008 v 20:22 | Reagovat

:D:D:D:D:DJá už taky, proto nevim, kdo je z jakýho kolene:D:D ale díky moc:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama