11. kapitola

6. dubna 2008 v 12:00 | Bambulglosator |  -Harry Potter a jeho bratr-
A je tu 11. kapitola... jo jo... je to hrůza... snad se mi to daří aspoň maličko oživit...musíte to ocenit....je to dost náročný na nervy:D

NOVÝ ŽÁK A NOVÝ PROFESOR (Už v názvu kravina… jakoby nestačilo to "nový" jen jednou…chjo)
,,A co přijmení?(přijmení…Ostravaci maji kratke zobaky)" zeptal se Harry.
,,Potter, (hm… vidím, že postupně se tu začínají objevovat ty čárky, co předtím všude mizely)se bude hodit!" (jak originální…lepší jméno si asi vymyslet nemohli, co? Co třeba Jindřich Hrnčíř?:D:D)
,,Půjdem?" zeptal se Harry. (ne, nepůjdete, jste tu zavření, nepamatuješ?)
,,Jo!" (Tupouni)
Když vylezli z lesa, tak (NE NE NE NE NE!!!!!! Já na tohle prostě nemám nervy!!!!) vykročili směrem k hradu!
,,Budeš mít stejný ročník jako já! (Cože?? Pochopil to někdo?)Dávej si, (dyť to řikam… to je jak v Mrazíkovi, když z nebe začaly padat ty… co to bylo… klacky..:D)ale pozor, já byl příšernej puberťák! (to byl asi sexy, ne?)Rozdával sem kledby (*mlátí hlavou o stůl*)na potkání!" řekl varovně Thomas. (Jo, to má s pubertou fakt hodně společnýho… kletby na potkání… to byl takovej hodnej chlapec… proto ho asi okamžitě nevyloučili, což?)
,,To to bylo, tak zlý?" (POZOR NA TY KLACKY!!!! PADAJÍ PŘÍMO NA NÁS!!!!)
,,To si piš.Budu ti diktovat: Já, Thomas Debil první, slavnostně přísahám, že po podepsání této listiny dobrovolně skočím z astronomické věže…"
Ani se nenadáli (…ježkovi to přišlo k smíchu, řehtá se jak posedlý, než se nadál, sám se píchl o jehlici na jedli…)a stáli před kameným (jo…bylo tam málo kamenů, proto jedno n)chrličem! Jelikož byl Thomas primusem a pamatuje si heslo do dneška, tak nebylo těžké dostat se do Dipetovy (A to byl kdo…další zprzněná postava, ne?)kanceláře!(jo!!! To je mazec!!! Proto sou tu všude ty vykřičníky!!! Sypou se na nás z nebe!!! Jako ty klacky a čárky!!!!)
,,Dobrý den! (jak se dá napsat naprosto zmučenej smajlík?)Co si přejete?" zeptal se mile Dipet(tak řekne mi někdo, proč se tenhle člověk taky za někoho vydává?).
,,Jmenuji se Thomas Potter (ježiš, to je tak originální…tohohle člověka fakt neznam)a chtěl bych tady zapsat svého syna, Harryho Pottera!" zařval na ředitele zelený mužík a seschlý dědeček za stolem se roztřásl jako sulc.
,,Ach ano jistě, ale musím vás varovat! Tajemná komnata je otevřena!" řekl tiše Dipet. (ježišikriste….ne, to ne, tohleto… du do armádních potřeb…)
,,To nevadí! Já do tý komnaty rád zajdu a promluvim si s baziliškem z očí do očí (*vítězoslavný výraz*)A já bych mohl nastoupit na místo učitele obrana proti černé magii!V podobě ducha, samozřejmě, až bude po mně".
,,Ano jistě, to by bylo skvělé, už sem uvažoval, že jí (proč dlouze? Protože bude učit téééé obranu asi…)budu učit já!" souhlasil nadšeně Dipet. (A jak to, že je nadšenej, když chtěl učit on? Není nějakej šáhlej?)
,,Jenom tady pana Pottera zařadíme!" řekl a zvedl se pro Moudrý klobouk.
Harry si ho nasadil! (jo!!! To je hustej!!!! Proto sem nasekáme milion vykřičníků!!!!)
,,Ale, (Povídám, dávejte bacha na ty klacky!!!)tebe sem už jednou zařazoval! (Aha…on už v minulosti byl a už se v ní zařazoval…nebo má milej Moudrej klobouk vize budoucnosti…)Tak kam pak(kam, to je fuk, ale hlavně až pak, jo?) tě dám, na Havraspár a Mrzimor se nehodíš, ale na Nevelvír (To tu dlouho nebylo… Překlad: Do nevelkého víru se nehodíš, tebe hodíme do víru u Maelstorm, nebo jak se to tam jmenuje) máš odvahy hodně a mazanost ti také nechybý (Jo, je fakt ohromně hustej, proto tvrdý i)nemám to s tebou lehké hochu! Tak si mě dostal, že nevím, kdy psát a kdy nepsat čárky u oslovování.".
,,V mé době si to se mnou také neměl lehké!" (To říká kdo? Podle svého logického uvažování budu předpokládat, že Harry… tak proč mu to říká, když to milej Klobouk ví, protože ho už přece zařazoval a pamatuje si to, přestože to bylo v budoucnosti??)
,,Záleží to na tobě hochu! Kam tě mám zařadit, ty zpropadená čárko?" zeptal se klobouk a nerozhodně se poškrábal na Harryho plešce.
,,Předtím, (UHYBEJTE!!!!!)si mě zařadil do Nevelkého-víru, teď mě prosím zařaď do koleje Salazara Z-miozel(u)a!"
,,Dobrá, nechť je tvoje kolej vesnice (Z)MIOZEL, kde je jeden OOOOOOBROVSKÝÝÝ vír!" vykřikl Moudrý klobouk.
Thomas se nestačil divit! Proto mu hned na hlavu spadl další nesmyslný vykřičník, když se zapomněl uhýbat. Myslel si, že půjde Harry do Nevelkého-víru! Mezitím si Harry sundal klobouk a podával ho do Dipetovy skříňky, která byla plná odjištěných granátů. Když sem klobouk položil, skříň vyhodila celou kancelář se všemi do vzduchu.
,,Tak, pane profesore, ukážu vám váš kabinet!" řekl Dipet do Thomasovy roztrhané vesty, což bylo to jediné, co po něm zbylo.
Harry se vydal za nimi temným tunelem se světlem na konci, ale musel přelézat hromady vykřičníků, které sem prosakovaly ze světa živých! Když byli u Thomasova hrobu v podobě kabinetu, tak(ne, tohle ne) řekl Harrymu, že bude mít pokoj s Thomasovou mladší verzí a opustil je. (:D:D:Djo, ten chlápek řek: "Tenhle tupec Harry bude mít pokoj s vaší mladší verzí. Těšilo mne, opouštím vás. Žijte si tu slastně. )
Thomas řekl Harrymu, že mu nakoupí věci do školy! Zítra měli ještě volno! Bylo teprve 2.září, takže o moc nepříjdou(Grrr).-v té třetí větě autorka na něco zapomněla… já to doplním: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Styl prostě musí bejt, ne?
,,Hlavně buď oparný a neskákej do Macochy s lanem, to by mě ranilo, kdybys přežil!"
,,Ano, já vím, do ničeho se nenamoč! (To se ti nepovede, na dně Macochy je řeka)Teď půjdu asi na kolej!" řekl Harry. (Takže změna plánu? Jde si lehnout na kolej?? Tak se mi líbí!!!!)
,,Víš kde je?" (To je snad jedno, ne? Koleje se dycky někde najdou… klidně jděte oba na ty za našim barákem, já si dojdu koupit popcorn a colu, ok?)
,,Ano, vím!"
,,Jak?"(Jednoduše, už jel někdy vlakem, vole)
,,Jo Thomasy(Thomasyyyyyyyyyyyy, jak jinak…klasika… ale na pušení to nemá:D:D), Mnoholičný lektvar je dobrej, ale můj žaludek tvrdí něco jiného!" (Tak míň smysluplnou větu nemohla na konec kapitoly autorka vymyslet…fakt ne…)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Miraella Miraella | Web | 6. dubna 2008 v 13:33 | Reagovat

Bože, to zas byla krávovina. Ještě že si tu ty a tvoje vpisky, jinak bych u čtení takovýhle pí--(klub) zřejmě chcípla. Thomasýýýýýýýýýýýýýýýýý. Mě trefí. A nebude to padající čárka ani vykřičník. Jo, já zapomněla bejt stylová! Přece musím psát s vykřičníkama! Jinak nebudu UPa sUPa EmO-Girl ne?! :D Papa lásenQo moE milofANÁ:D Snad to vyluštíš, tyjo. Jo, pardon!!!!!!!!

2 Adminka Adminka | Web | 6. dubna 2008 v 13:37 | Reagovat

:D:D:D:D:D:D:D

3 Saphira Saphira | 7. dubna 2008 v 14:42 | Reagovat

Hehe! to byl nářez, jako!! A ty vykřičníky, na který mám alergii!!! No prostě láčos!!!!

xD

4 Adminka Adminka | Web | 7. dubna 2008 v 20:27 | Reagovat

:D:D:D:Ddíky:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama