12.kapitola

6. dubna 2008 v 14:26 | Bambulglosator |  -Harry Potter a jeho bratr-
Je tu 12. kapitola...snad se pobavíte:D

VE ZMIJOZELU(JAK MI TO MOHLA UDĚLAT??? JAK?!!! Ona zabila Salazara z Miozela!!!)
,,Tím myslíš, že si vypil mnoholičný lektvar a šel si do společenky?"
"Ne, tim chci říct, že ta poslední věta v minulý kapitole naprosto postrádala smysl, a ty seš uplnej dement," odpověděl Harry.
,,Naprosto přesně!" řekl Harry. (Aspoň, že to uzná:D:D:D:D že by přicházel k rozumu?)
,,Hrdino!"(Cože??? CO PROSIM?!!!!!! Kde…kde…kde je tady nejbližší obchod se zbraněma??? Jakej hrdino, do hajzlu?!!!)
,,Hele! Tohle slovo patřící mě, nesnáším."(pozor na klacky…objeví se tam, kde hned zase zmizí…)
,,Rači (Když to není výběr mezi rád či nerad, tak co?? Má to něco společnýho s rakem?? Na ty vůbec nesahej, Lylien, ty sou chráněný!!!)di už do společenky! A nesnaž se si poštvat proti sobě mé mladší já."(ježiši, proč…proč-je-to-tak-debilní?!!!)
,,A v nejnutnějším případě tvému mladšímu já mám lhát?" zeptal se Harry pohoršeně.(já se picnu…)
,,V nejnutnějším případě to na mě vybal. (ježiši, co, proboha?!!! Přestaň pohoršovat mládež, Lylien!!!)Tady máš rodokmen, hnet (ach… ach… ach… co sem na to vlastně tehdá vymyslela?!!Hnet… to je jak… kdyby něco hnětl ) co jsme se dozvěděli, že je mamka živá, tak ho nosím usebe(kch!!), abych ji s ním mohl majznout po kebuli,kdybych ji potkal.
Thomas Harrymu řekl ještě heslo a vydal se na kolej, kde ho k mému neskonalému nadšení konečně přejel nákladní vlak, zatímco já o pár metrů dál baštila popcorn a popíjela kolu. Na jednu stranu se těšil a na druhou měl z toho hrůzu. Nebyl ale důvod… jeho smrt sklidila obrovský potlesk dalších přihlížejících s popcornem. Prošel zmiozelskou (ŽIJE!!!! SALAZAR Z MIOZELA ŽIJE!!!)kolejí až do své ložnice kde už byla Thomasova mladší verze, jež mu okamžitě štědře nabídla smrtící "kledbu".
,,Ahoj! Ty si to nový?" zeptal se Thomas.
,,Jo! TO jsem já…neboj se, jsem sice hrozně hnusný, zelený chapadýlkovatý tentononc, ale zuby mam rozhodně menší, než ty. "
,,Mé jméno je Thomas Raddle! Mé srdce patří jen tobě… jak se bude jmenovat naše dítě?"
,,Harry Potter!"
,,Dobrý jméno…Já bych byl pro Jindru Hrnčíře. Řekni mi, jestli na tebe nepadají klacky, protože já s tím mívám problémy a taky něco o sobě, než začnem zachraňovat incestní rod!" zeptal se Thomas zvědavě.
,,Měl sem celou dobu domácího učitele(NO FUJ!!!), učil mě otec(INCEST!!!!!), který tu bude učit obranu. Rači (Skalpel, prosím…)se ptej a já budu odpovídat." řekl Harry.
,,Co nevlastní matka z … kolikátého kolena?" zeptal se Thomas.
,,Je živá, zdravá a má se dobře! Ty kolena si taky nepamatuju, je mutantka, má asi padesát nohou," řekl Harry.
,,A co ty?" zeptal se Harry.
,,No, já mám nohy dvě, matka je momentálně těhotná, takže budu nevlastní brácha z pětaosmdesátého kolena z otcovy strany a jinak je všechno fajn! Rači (Pilu, prosím…)se ptej!" řekl Thomas klidně.
,,Jak se těšíš na nevlastního bráchu z pětaosmdesátého kolena z otcovy strany?" zeptal se Harry zvědavě.
,,Jak víš, že to bude kluk?" zeptal se podezíravě.
,,Na tohle já mám čuch! Jsem převleklý bazilišek, KUK!!!" vyvlík se z toho Harry.
,,No, popravdě řečeno, se na něho těším! Jenom douchám(já ti dám douchat… píchnu ti do žil arzen a už dodoucháš), že nebude moc uřvanej!" odpověděl Thomas.
Harry se zasmál a všimnul si, že bude deset hodin. Docela se tomu podivyl(čili podivně zavyl na celou školu), ale nechal to být. (Hele, co je tak divnýho na tom, že bylo deset?? Dneska ráno bylo taky deset, a zejtra bude taky… tak vysvětlí mi to někdo?)Dozvěděl se, že "spolubydlící" byli napadani(a to je jako co?? A proč sou spolubydlící v uvozovkách? Existují věci, které nechápu a chápat ani nebudu). Nakonec zalehli (Ale fuj!!)a spali. Pozdě v noci někdo Harryho vzbudil. Harry se zaposlouchal. Harrymu se chtělo na záchod, protože Harry moc pil, večer. Harry se rozhodl se jít vychcat, ale Harry zjistil, že je blbý Harry a Harry nemohl najít WC, takže se Harry vymočil ThomasovY do postele.
,,Zabiju...přišel čas, zabiju".(JUPÍÍÍÍÍÍÍ!!!!!!!*tancuje kolem pokoje vítězoslavný tanec*))
Harry věděl až moc dobře kdo to byl a kam mizí čárky, věděl úplně všechno, stejně jako vždycky. Napadlo ho, co to znamená, když někdo říká, že zabije- po hodině přemýšlení si ujasnil, že to ten vrah bude nejspíš myslet vážně, protože zaslechl za dveřmi motorovou pilu. Podíval se na Thomasovu postel, která byla promočená a prázdná. Jeho obavy se podtvrdily(byly tvrdé pod úrovní snesitelnosti:D:D). Někdo je nebo bude napaden, ale nemohl s tím nic dělat, alespoň zatím. Harry si uvědomil, že bazilišek byl blízko a že Thomas zuřil, protože měl prochcanou postel. Navíc o patro výš byla kolej Havraspáru. (o patro výš? To má bejt fór?? Odkdy je kolejní věž Havraspáru o patro vejš nad Zmijozelskejma sklepeníma??)
,,Tenhle školní rok nebude moc jednoduchej!" řekl si Harry a snažil se mokrá prostěradla usušit fénem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Miraella Miraella | Web | 6. dubna 2008 v 14:38 | Reagovat

Božeeeeeeeeeeeeeeeeee:D:D:D:D:D Tak tady sem dostávala snad větší výtlemy než u pušení!!! Tahle kapitola je bestová:D:D:D:D KUK!!!!!!!! :D:D:D Nejdřív mi to vůbec nedošlo, to sem trottel... :D *umírá smíchy*

2 Adminka Adminka | Web | 6. dubna 2008 v 14:39 | Reagovat

:D:D:D:D:Ddíky:D

3 Saphira Saphira | 7. dubna 2008 v 15:03 | Reagovat

Příště mi připoměň, abych to nečetla o pauze ve škole...kdybys viděla ty divný pohledy spolužaček, když pozorujou můj maniakální záchvat smíchu... :D:D:D:D

4 Adminka Adminka | Web | 7. dubna 2008 v 20:29 | Reagovat

:D:D:D:D:D:Dto mě těšííííí:D:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama