13. kapitola

7. dubna 2008 v 21:47 | Bambulglosator |  -Harry Potter a jeho bratr-
A je tu další... snad to přežijete:D

VYSLECHNUTÝ ROZHOVOR
Když se Harry ráno probudil, tak udělal dvě banky, raní (raní…to je něco jako raná?nebo jak…)hygienu a šel za Thomasem do jeho kabynetu, aby ho umlátil ukradenými zlatými cihličkami za tu hrubku. Když byl v jeho ložnici, tak ještě spal. Harryho napadla pěkná rošťárna. Vysypal mu všechny cihličky na hlavu… Harry Thomase tou ránou do hlavy probudil a ten narval opuchlou makovici do kýble s ledovou vodou. Ten se s výkřikem probudil a pátral po pachateli.(ten kýbl,kdyby vám to nedošlo:D:D Vám by se taky nelíbilo, kdyby do vás někdo vrážel opuchlou hlavou)
,,KTEREJ ZMETEK?!"vykřikl kýbl a vztyčil varovně držadlo.
Harry se začal válet v záchvatu smíchu. (Asi máme poněkud odlišný smysl pro humor… *právě se jí vybavuje kouzlo osobnosti a televize…*-ne, to sem si nemohla odpustit, mám záchvat, jen si na toho člověka vzpomenu:D:D)Když Thomas viděl kdo to udělal trochu se uklidnil, ale vzápětí se rozzuřil nad ukradenými čárkami. Pašeráci se už dostali i do téhle povídky.
,,Proč mě budíš brzo? Jsem si mohl ještě přispat." Zavrčel, zaštěkal, vypláznul jazyk a zastříhal ušima Thomas.
,,Nemohl jsem si to odpustit (Co jako? Ty hrubky v každý kapitole?)a vztávej! pokusil se donutit Harry Thomase k pohybu. Hrubky a chybějící uvozovky však přesvědčily jeho nevlastního bratra z pětaosmdesátého kolena z otcovy strany o tom, že místo pohybu se Harry dočká útoku Putinových včelstev (Promiň, Miuš:D Neodolala jsem:D)
,,No jo. Člověk už ani nemá ani právo na spánek." Zavrčel, zaštěkal,vypláznul jazyk a zastříhal ušima opět Thomas. (Ani jsem ani nedoufala, že by ani autorka ani někdy dokázala ani pár slov ani nesmyslně ani nezopakovat. To je jak nějaká tajná řeč, pomalu…Dám se k FBI)
Thomas začal vztávat z postele.(Navrhuji cenzuru, nevím, co dělal, ale nic slušnýho to určitě nebylo. ) Harry zatím šel zařídit něco k jídlu. (Zařídit něco k jídlu?? To si asi došel někam na úřad, jestli mu ho vydaj, nebo co…fakt nevim)Za chvíli se vrátil se snídaní. (Aha, takže vydali…to se divim… kolik jim připlatil??) Thomas už byl převlečený a čekal na něj s kulometem v ruce.
,,Jak ses vyspal?" zeptal se Thomas a se zářivým úsměvem ve tváři na Harryho namířil.
,,Šlo to, jenom to tvoje "hádě" mě vzbudilo." Odpovědl(grrrr) se smíchem Harry. (CENZURA, CENZURA, CENZURA!!!!! Lylien si prostě libuje ve dvojsmyslech a já už na to nemám nervy!!!!)
,,Mě taky. Včera si se teda pořádně přeřekl."
,,Řeřekl? Řeřicha… tři sta třicet tři stříbrných stříkaček stříkalo přes tři sta třicet tři stříbrných střech… Pan Vyskočil vyskočil, Vyskočilku přeskočil, Vyskočilka vyskočila Vyskočila přeskočila… Zalyžařivší si lyžař potkal nezalyžařivšího si lyžaře… Pan kaplan v kapli plakal… " zamachroval a zeptal se, jestli vypadá nechápavě jako hejno divokých včel, které si vybraly cíl…: Harry Trotel.
,,S tím, že "jeho" sourozenec bude bratr."
,,Jo to jsem se pořádně přeřekl." přiznal Harry bezčárkovitě a dál zíral jako debil, protože pořád nechápal, co to vlastně s Thomasem melou za voloviny.
,,Teď už je jenom otázkou času kdy zjistí, kdo jsme, případně proč pašujeme čárky." řekl vážně Thomas.
,,To je to tak vážný?" (Asi jo, když byl vážnej, ne?)
,,Ještě ne, ale za měsíc jsou v televizi souboje Titánů a já pochybuju, že nepoužije hada(*výraz znechucení*) . Tím se provalí, že máš Hadí jazyk (jejda:D:DD)a potom se v tom bude pořádně šťourat, (FUJ!!!!)protože Hadí jazyk mají pouze potomci Salazara Z-miozela a potom už bude vědět, že si jeho příbuzný." řekl Thomas. (Ježišikriste… to je asi tak smysluplný, jak kdybych si teď ukousla prst a říkala, že to je kvůli tomu, že se mi chce spát…bože můj…)
,,Jo a celá škola mě bude podezřívat, že jsem otevřel Tajemnou komnatu a bůh ví, co se mnou udělají, když tím pádem budou vědět, kam jsem pašoval všechny čárky, uvozovky, smysl povídky a správný písmena ve slovech. Jak se dostaneme zpátky do naší doby.
,,Pokusím se vyrobyt (Má to něco společnýho s výrem a bytem?? Že by výří byt?? Byt, ve kterym bydlí výr??? Dobrá…)obraceč času."(Neptejte se, jako byste nevěděli, že Thomas je prostě nejdokonalejší ze všech… ale nemyslete si, taky ho neznám… a jeho o autogram žádat nehodlám… už stojim ve frontě na někoho jinýho:D:D:D:D- nezasvěcení nepochopí)
,,Vyrobyt obraceč času není sranda." řekl Harry. (Jo to si taky myslim… možná že vyrobit by to bylo snazší…)
,,V tom s tebou souhlasím, ale nějak to udělám." (Radši to nechci vidět… Bu bu bu bu Bush!!!!)
,,Poď se teď už věnovat snídani." řekl kdosi a šel si povídat s cereáliemi.
Ani nevěděli, že jejich rozhovor slyšeli nepovolané uši- to byl název tajné organizace na potlačení pašeráctví, která se projevovala nesprávným i. A ty uši Nepovolaných uší byly patnáctiletého Thomase. (tsss…kecy)
z jeho pohledu tajného agenta FBI
Pozdě v noci se vrátil do ložnice z Tajemné komnaty, kde hledal pomocníky Thomasova a Harryho pašeráckého týmu. Když se podíval na svého nového spolubydlícího, tak se nad ním musel zamyslet. Včera jak řekl, že ví že matka čeká chlapce. Jeho výmluvu mu nespolkl, protože ho bolelo v krku, na to měl až moc velké zkušenosti se lží. Nejvíc ho ale zarážely oči, které mu nastavovaly pod nohy klacky, ty oči znal, úplně stejné měla nevlastní matka z osmadevadesátého kolena z bratrovy strany(:D:D:D). Rozhodl se, že si Harryho hezky oťuká, a proto si šel koupit nějaké hezké kladivo. Ráno se překvapivě vzbudil dříve než on. Když se na něho podíval, tak si uvědomil, že ve spánku vypadá jako andílek(NO FUUUUUUUUJ!!!!!! Hele, povězte mi, taky vtom ty nechutný podtexty vidíte, nebo sem tak zkažená jenom já?:D:D). Podivil se nad svými myšlenkami a dál pozoroval. Thomas viděl, že Harry se pomalu probírá a zatáhl závěsy a byl zticha.(C-c-c-c-ooooo?!!!) Když Harry vyšel ven, tak se kouzlem převlékl (On to totiž nezvládal normálně, vždycky si navlíknul kalhoty zapínáním dozadu, ponožky každou jinou a naruby, triko obráceně a naruby apod.)a sledoval ho. Když byl v kabynetě(ach jo!!!!!!) profesora obrany proti černé magii, tak poslouchal za dveřmi. Při vzbuzení svého nového profesora se dusil smíchem, který letěl chodbou, když ho agent vdechl. Když šel Harry pro snídani, tak nastal problém, protože už mu došel vzduch a smích ho dál nekontrolovatelně dusil, ale zachránilo ho zastírací kouzlo, neznámo jak. Když se Harry vrátil, tak vyslechl moc zajímavý rozhovor dvou teploušů, kteří si zkracovali cestu kolem a přihřátými hlasy spolu cukrovali.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Glacier Glacier | Web | 8. dubna 2008 v 6:20 | Reagovat

dobrýýý

2 Adminka Adminka | Web | 8. dubna 2008 v 16:48 | Reagovat

:D:D:Ddíky:-)

3 Miraella Miraella | Web | 8. dubna 2008 v 17:28 | Reagovat

Bože!!!! (A to jsem ateistka, ale mám pocit, že u tvých glos to říkám furt.) :D:D Tentokrát jsem se tlemila snad u každý žlutý věty! A když šlo o ty dvojsmysly, tak jsem přímo chrochtala, znáš mě:D:D:D to byl zas nářez...:D:D:D

4 Adminka Adminka | Web | 8. dubna 2008 v 17:34 | Reagovat

:D:D:D:Dděkujůůů:-**

5 Saphira Saphira | Web | 8. dubna 2008 v 19:52 | Reagovat

Zdá se mi to, nebo Lyli zase psala ještě nesmyslněji, než normálně? Nějak jsem to nechápala, ale glosy byly super :)

6 Adminka Adminka | Web | 8. dubna 2008 v 20:17 | Reagovat

:D:D:D:Ddíky...jo...přijde mi, že to je čim dál horší:D:D

7 Saphira Saphira | Web | 9. dubna 2008 v 8:56 | Reagovat

to bude určitě tou ránou panelem...třeba jí to poškodilo ten její mozek (ehm, mozek...) ještě víc... :D

8 Adminka Adminka | Web | 9. dubna 2008 v 16:46 | Reagovat

:D:D:D:Djo, asi jo:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama