9.kapitola

3. dubna 2008 v 17:26 | Bambulglosator |  -Harry Potter a jeho bratr-
a je tu další...snad přitom neumřete:D:D

TO JE ZVLÁŠTNÍ, JAK JE TA POVÍDKA DEBILNÍ!
Harry si začal uvědomovat, že už mu končí prázdniny(ježiš to je chudák… nechtěl by skočit z mostu?). Na jednu stranu se těšil a najednu (najednu? Co prosim?)se mu odtud nechtělo. Měl tu rodinu a v Bradavicích přátele, kteří na něj čekali se sladkým úsměvem a kudlou za zády.
,,To všechno musí být tak komplikovaný?!" zeptal se smutně Harry sám sebe.
"Jo, zvlášť když je někdo takovej idiot, aby se vydával za Pottera, jako ty," odpověděl mu tajemný hlas vycházející ze všech stěn.
Jelikož Harrymu nic jiného nezbylo, tak si začal balit. Když už chtěl sáhnout po hůlce, tak před ním uhnula!(A aby to mělo aspoň trochu dramatičnosti, přidala autorka vykřičník)
,,Tohle přece normální hůlky nedělají, nebo ano?" řekl si Harry v duchu. (Dělají, pokud si to ten zloděj, co je ukrad, zaslouží)
,,Ahoj bráško!" pozdravyl (na co že vyl?? )Thomas, aniž by Harryho nějak oslovoval.
,,Ahoj! To je normální, že hůlka před tebou uhýbá?" zeptal se Harry radostně.
,,Uhýbá?" zeptal se šokovaně Thomas, ale v jeho hlase zazněl náznak vítězoslavného tónu.
,,Jo, podívej!" řekl a předvedl volný pád z dvacátého patra paneláku.
,,To je zvláštní! Nikdy se ještě nic u normální hůlky nestalo (Jo, co by se u normální hůlky mělo stát, ne? Kouzla?? Vy naivky…)ani u mě a to máme stejné hůlky bez čárek! Moje se ráno zase sama před míma (Míma? Má to něco společnýho s Mimem?)očima přelomila!(Aha, během představení s mimem se přelomila…když je blbá…)"
,,Co navrhuješ?" zeptal se Harry.
,,Zajít na příčnou šibenici a koupit si hůlky a půjdem tam teď, abychom se stihli i oběsit, než tam bude moc velkej nával!"
,,Ty chceš jít v tak-ledovym počasí na příčnou šibenici?" zeptal se Harry podezíravým hlasem, neboť nechtěl uvěřit tomu, že by se ten neznámý Thomas chtěl oběsit v takovém nečase. Byla zima jak v psírně.
,,Vezmu si mnoholičný lektvar právě uvařený!"(ne, já prostě nemám sílu)
,,Tak jo! Já se obleču!"(K čemu?? Když máte mnoholičnej lektvar, můžeš tý osobě, ve kterou se proměníš, klidně dělat nahej ostudu, ne? Kór na šibenici, to bude mít úspěch)
Thomas se šel taky obléct a jít vypít (šel jít vypít… tak tady opravdu končí moje hranice všech zbylých sil… CO TO MÁ DO HAJZLU BEJT?!!!!!!)mnoholičný lektvar( přitom se modlil, aby přitom nehodil šavli)(Jo, to se nedivim, já se modlim taky…).
Než se nadáli(Ach, ach ach… *než se nadál, sám se píchl o jehlici najedli…Pích vosu, do nosu, uuuu vřesu bodlák. Vosa se už zase s nííím nepohodla. Co jí to napadloo, dostala žihadlo, shlídlo to šídlo a poooomstít se hodlá. Šídlo šije čertovinu chystá útok na bodlák, straka měla laskominu, klof, a šídlo sezobla. Hajný řekl bez rozpaků, upečem si oplatkyyy, nabil pušku, strefil straku a je konec pohádky*…nechala jsem se unést…), tak už byli v příčné šibenici!
,,Harry, jdi do banky, vykraď ji, já zatím půjdu pro přísady do lektvarů a pro hůlku, nic poctivýho nevyváděj, prosím tě!" řekl přísně Thomas.
Harry šel do banky, nic se nezměnilo, všude jenom skřeti a skřeti. Harry řekl skřetovy(ÁÁÁÁÁ), že by si vybral ze všech trezorů v bance peníze a ukázal klíč. Pak už s nějakým skřetem nasedl do vozejku a ten se rozjel. Když byli u jeho trezoru, tak si skřet vyžádal lampu a později i klíč. Harry si nabral peníze a už jel zase zpátky. Před bankou už na něj čekal bratr s netrpělivým výrazem ve tváři a čekal, kdy se na něj ze všech okolních uliček přiřítí hejna skřetů, které autorka ještě nestihla do těch pár vět nacpat…(jako pět skřetů ve čtyřech větách… nestačim zírat) !
,,Cos tam tak dlouho dělal? zeptal se netrpělivě Thomas.
,,Tady je NĚKDO netrpělivý! Co myslíš? Krad, ne? A snažil jsem se ze sebe setřást ty skřety skřety skřety skřety skřety."
,,Tak poď, jsem zvědavej na tvoji hůlku!" řekl se škodolibostí v hlase.(To zní perverzně, nemůžu si pomoct)
,,Věřmi, (Co prosím?? Chtěli jste něco?? Asi tu čárku…) nevlastní bratře z pětaosmdesátého kolena z otcovy strany, že možná oba budeme překvapení, kolik skřetů nám bude chtít dělat společnost… Všechny jsem je pozval na panáka!"
Když byli v obchodě, tak(Když jsem rozbalila čokoládu, tak na mě vykoukl metrový červ. Když jsem se naklonila nad popelnici, tak na mě vyskočila kočka. Když jsem se na autorku rozeběhla se sekerou v ruce, tak překvapivě neuhýbala. Zabte ji někdo, vážně!!!) chvíli museli počkat než pan Olivander(Já to nebudu komentovat…asi další, kdo se za něj jen vydává) přišel.
,,Á,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,pane Pottere, tak se podíváme na vaši novou hůlku!"(Jasně…hele, proč oni si brali ten mnoholičnej lektvar, aby dělali nahý ostudu, když měli teď normální podobu?)
Harry vyzkoušel už mnoho hůlek a taky podle toho krám vypadal! Za těch x let, co tam byl naposledy, byly všechny krabice stejně rozházené. Ten "Olivander" byl hrozný bordelář.
,,Tak zkuste tuhle, je to velmi mocná hůlka, patřila samotnému bratru Salazarovy sestřenice z padesátého kolena z matčiny strany Z-miozelovy vesnice!"
Harrymu připadala hůlka stejná a přesto tak jiná! Vzal jí do ruky a oběvila (A já se brzy OBĚVÍM na policii, kde se hrdě a dobrovolně udám za vraždu kvůli těm chybám a mizejícím čárkám)se předním zelená aura(aura…bože, zastřelte mě… já měla dycky za to, že aura je kolem něčeho a ne před nečim…asi sem fakt děsnej primitiv, když neuznávám nové objevy téhle dokonalé spisovatelky, která by si teď posmrtně zasloužila nejspíš řád zlatého prznitele jazyka).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Saphira Saphira | Web | 3. dubna 2008 v 19:22 | Reagovat

,,Tak zkuste tuhle, je to velmi mocná hůlka, patřila samotnému bratru Salazarovy sestřenice z padesátého kolena z matčiny strany Z-miozelovy vesnice!" Přímo ženiální :D :D :D

Ty yako neznáš auru před šlověkem, yako? No to teda nevim, seš teda yako pjeknje nevzdjelanááá!!! xD

2 Adminka Adminka | Web | 5. dubna 2008 v 14:06 | Reagovat

:D:D:D:D:D:Já viem...sem hrozně primitivní...jinak díky:D:DD

3 Miraella Miraella | Web | 5. dubna 2008 v 18:19 | Reagovat

Promiň, že píšu koment až sem... :D Je mým zvykem vypisovat všechno, co mě pobavilo, ale to by za poslední tři kapitoly vydalo za něco delšího, než román od Rowly... bože!!! Asi fakt umřu! Mám sto chutí vzít PANEL a omlátit ho někomu o hlavu. Ale předtím toho někoho pořádně zlechtat. Ve tři patnáct. Thomasýýýýýýýýýýýýýýýýýý:D

4 Adminka Adminka | Web | 5. dubna 2008 v 18:46 | Reagovat

:D:D:D:D:D:D:D:Dbezvaa:Ddík

5 Kath Kath | Web | 28. září 2008 v 3:27 | Reagovat

..."pozdravyl (na co že vyl?? )"  -> já říkám, že na pouzdra! :D

6 Bambul Bambul | Web | 29. září 2008 v 6:42 | Reagovat

:D

7 ZdenekF ZdenekF | E-mail | 17. ledna 2017 v 16:41 | Reagovat

Chtěli byste zvýšit návštěvnost na bambulglosa.blog.cz několikrát? Hledat v google: Masitsu's tricks

8 AlbertRak AlbertRak | E-mail | Web | 7. června 2018 v 15:02 | Reagovat

The prostate gland is central to the portion of a male's reproductive system. It secretes fluids that assist the transportation and activation of sperm. The prostate is situated just in front of the rectum, below the bladder and around the urethra. When there is prostate problem, in most cases really really irritating and inconvenient for that patient as his urinary product is directly affected.

The common prostate health conditions are prostate infection, enlarged prostate and prostate type of cancer.

Prostate infection, also known as prostatitis, is the most common prostate-related problem in men younger than 55 yrs . old. Infections with the prostate gland are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis could be the least common coming from all kinds of prostate infection. It is caused by bacteria perfectly located at the large intestines or urinary tract. Patients may experience fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated through the use of antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to alleviate the swelling.

Chronic bacterial prostatitis is really a condition associated with a particular defect inside gland as well as the persistence presence of bacteria inside urinary tract. It can be due to trauma to the urinary tract or by infections originating from other areas from the body. A patient may feel testicular pain, spine pains and urination problems. Although it is uncommon, it can be treated by removal of the prostate defect then the utilization antibiotics and NSAIDs to deal with the redness.

Non-bacterial prostatitis is the reason approximately 90% of most prostatitis cases; however, researchers have not even to ascertain what causes these conditions. Some researchers think that chronic non-bacterial prostatitis occur as a consequence of unknown infectious agents while other think that intensive exercise and heavy lifting could cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, a suitable diet is important. These are some of the things you can do and also hardwearing . prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is necessary for general health and it'll also keep the urinary track clean.

2. Some studies advise that a number of ejaculations a week will assist you to prevent prostate type of cancer.

3. Eat red meat moderately. It has been shown that consuming greater than four meals of beef every week will raise the likelihood of prostate diseases and cancer.

4. Maintain an appropriate diet with cereals, vegetable and fruits to make certain sufficient intake of nutrients essential for prostate health.

The most significant measure to take to ensure a proper prostate is always to go for regular prostate health screening. If you are forty yrs . old and above, you ought to select prostate examination one or more times 12 months.

9 Kuldava Kuldava | E-mail | Web | 17. srpna 2018 v 15:08 | Reagovat

Lump armpit brings inconvenience, hurts when clicking. to Postpone visit doctor should not. Lump under the muscle cavity may turn out to be cancer illness. But often it is result frequent use antiperspirants with aluminum, non-compliance rules personal hygiene, intense sweating. Inflammation triggers a close blouse, contaminated razor-affiliation, the virus.
<a href=http://armpit.info/painful-lump-under-armpit>i have a lump under my armpit</a>  
Compaction under the arm, redness, lump getting warm? This is the ulcer that should operated on, then drink medications. In the first stage cost lotions, anti-inflammatory medicines. When the ailment is started, shown surgery.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama