Zvláštní pocit

6. dubna 2008 v 18:17 | Bambulglosator |  -Zvláštní pocit-
S Miuškou jsme oglosovaly tohle veledílo... no.... nebudu to protahovat...snad se pobavíte:D:D
Já jsem žlutá(i když se mi nějak záhadně změnila barva písma z oranžové, Miuška je červená:-)
Prapůvodní autorkou toho paskvilu je Aenda

Patnáctiletý Harry Potter, bloumal ulicemi Kvikálkova (Kvík kvík) a přemýšlel, jestli si má pořídit beta-readera hned, nebo až se ho někdo pokusí zavraždit . Na konci roku se vrátil Voldemort a zemřel Cedric.(Je to stručné a nesmyslné, tak se mi to líbí:D) Nevěděl co má dělat, protože měl z nudy roupy a od drbání mu už upadly ruce, ale to mohlo být tím ozářením z jaderné skládky, a protože čárky rozhodně nebyly jeho silnou stránkou, ale něco ho z úvahy vytrhlo. (byla to moje obří ruka, která ho sebrala z chodníku a chystala se ho hodit na nedalekou skládku jaderného odpadu)Zvuk který znal. (počkat, on už na tý skládce byl?? Chcete mi říct, že on už ozářenej JE?!!! A já na něj sahám?!!!) (No, já ti to fakt chtěla říct, ale nějak se mi to vypařilo...:-D) Zvuk hromadného přemístění…… ……………………(musela sem je přidat, ty tečky, bylo jich málo…………………….)
!!PRÁSK!! Blik!! Cvak!! Bum!! Komu se rozsvítilo??? KUK!!!Kde je mrňous???
Harry leknutím nadskočil, otočil se, ztuhl, počůral se, zrudl, styděl se, zbláznil se a umřel. Před ním stálo asi 40 smrtijedů (40 na jednoho…no fuj!!!!)včele (včele? Co tam dělala chudák včela???) (To nevíš, že je Voldemort vášnivý včelař? Tenhle roj si vypěstoval speciálně na Pottyho. Ozářené jaderné včely, nová superzbraň, už to od něj chtějí koupit Bush i Putin.)s pohledným, černovlasým mužem. Harryho dvojníkem.
,,Rád tě zase vidím Harry´´ (pozor, tady je někde černá díra, co vcucává čárky… Mio, nevidíš, ji??)Počkej, myslíš tuhle ošklivou smrdutou šachtu, ve který se úplně v rohu krčí jedna mozková buňka? To je přece Harryho přístěnek pod schody.
,,Voldemorte?´´ (jé, to je vůl, když je to Voldemort a ne jeho dvojník, tak proč nezdrhne a čumí na něj jak sůva z nudlí?)(*usilovně přemýšlí, odkdy má Voldemort bujnou kštici*)
,,Jistě jsem rád že jsi mě poznal po té plastické operaci, kdy mou zelenou kůži vybílili a transplantovali mi vlasovou dřeň Elvise Presleyho, ale musím ti zabránit v provozování té černé díry, co mi žere všechny čárky´´
,,Co chceš?´´ Já chci červený bagr.
,,Abys šel se mnou´´ a vrátil mi tu tečku, kterou se právě pokoušíš propašovat na Ukrajinu i s čárkami, cos mi tu sebral, Fero.
,,A proč?´´ Protože jsou moje!!! *vzpupně dupe nožkou* A jestli mi je nevrátíš, tak na tebe Bambulka vytáhne dělo z futrálu! A to si piš, že nebude střílet slepejma koulema!
,,Sám nevím chci tě mít na blízku. Bu bu bu bu buuu, už se bojíš?!! Sem Strašlivě hodňoučký lord Voldemort a chci ti dát pusinkuuuuuu´´ Né, jen to né, mně se dělají opary a mám migrénu, nech si ty orgie až na potom.
!!PRÁSK!! BLIK! CVAK! BUM! (teď někomu zase asi zhaslo, aby byla změna) (A v té tmě někdo zakopl o Bambulčino dělo a to vystřelilo a minulo Voldemortovu hlavu těsně o pár milimetrů. Bohužel mu dělová koule z hlavy smetla špatně připevněné tupé. Jak je vidět, na tu transplantaci kostní dřeně už neměl. To víte, pašování čárek už tolik nevynáší.)
Harry zase nadskočil, zase se otočil, zase se pochcal, zase se zbláznil, zase zrudl a zase umřel a hned nato se zněj stala zombie a vytřeštila krví podlité oči orámované černými linkami a modrými stíny a glitter gelem. Velká skupina kouzelníku v čele s Brumbálem se vyděsila a zdrhla se schovat za smrtijedy. Počkat, ale kam se poděly Voldyho včely? To mu uletěly?!
,,Tome?´´ Ano?? Ne!! To nejsem já!! To je někdo jiný!!
,,Brumbále´´ To nejsem já, Mio, to bylo na tebe? Oni si nás vůbec nějak pletou, starouškové! Já se zeptám svého astrálního já!
,,Odejdi Tome, jestli nepíšeš čárky jako já!!!´´ A jako já!
,,Neodejdu bez Harryho, mám hlad!´´ A sic mi neuhneš z mé cesty, prašivý kojote, probodnu tě stříbrnou vidličkou a sním tě!
,,Proč ho chceš?´´
,,Jak to mám vědět, ty seschlá hroudo, něco ve mně ho chce mít u sebe a udělat si z něj palačinky!!! Nebo pudink?´´ Hlasuju pro volské voko.
,,Jak to myslíš něco v tobě?´´ (FUUUUUUJ!!!!! ON JE TĚHOTNEJ!!!!!) Jakto?! Vždyť mi tvrdil, že bere antikoncepci!!!
,,Já nevím podvědomě ho chci mít u sebe se všemi čárkami, co vcucla ta supermassive black hole. Je to zvláštní pocit, když na vás čumí zombie, že jo?..´´
,,Máš pocit že tě to přesahuje? Že je nad tvé síly psát čárky?´´ pozvedl užasle vytetované obočí starý muž a propašoval čárku do Uruguaye, jelikož Ukrajinu osídlil naštvaný Putin se svou armádou vycvičených čmeláků a trumfl tak Voldyho včelí armádu.
,,Ano´´zašeptal Voldemort a upíral své černé oči na Harryho (Už má zase jiný čočky?? Kde nechal ty červený? Já je chciiii!!!!!)To máš smůlu, já je chtěla dřív a Tomík mi je dal k Vánocům, kiš! *vyplazuje jazyk*
Všichni mlčeli. Pochopili že to co Voldemort cítí je Láska a to, co vynechává, jsou čárky. Its oukej tu bí gej, lets ridžójs vit d bójs, in d gej véééééj!
,,Harry půjdeš se mnou? (Nepudu, protože neumíš psát.)Prosím.(Řekla sem ne!!)´´ Myšičko myš, pojď ke mně blíž... Nepůjdu, plešoune, nebo mě sníš! A uděláš si ze mě pudink! Všichni vytřeštili oči na Voldemorta, který padl na kolena, aby se všem těm očím, které se k němu kutálely, vyhnul, ale stejně po jednom uklouznul a spadnul, a postava v zadní linii Voldemortova doprovodu propadala zoufalství. (Cože? Kdo?? Jaká postava? Co to je za pitomost?!!!)
,,No já. Ano, asi ano´´ Ano, Tome Malboro Židdle, beru si tě za právoplatného muže a budu tě milovat a ctít a dělat ti pudink po celý zbytek života. Ámen.
,,Jsem potěšen. (Já ne, teda, mám-li bejt upřímná)Podej mi ruku(Co za to?)´´ Neukousne ti ji.
Harry natáhl ruku, Voldemort ho za ni jemně zatahal rozpálenými kleštěmi, ale pak ji pevně chytil, překroutil kolem své osy a přemístili se. Asi o vteřinu později je následovali smrtijedi jen ta zoufalá postava z poslední linie stála na svém místě a snažila se pochytat všechny ztracené čárky dřív, než je dostane supermassive black hole. Hele, ta postava už začíná bejt ohraná. Ať řekne, kdo to je, nebo ze svýho futrálu na klavír vytáhnu raketovou základnu!
,,Zase všechny plány v hajzlu´´ (No a kdo je tam hodil?? Nooo???) (Já to nebyla, vážně! Přísahám! Já přece nemůžu za to, že když jsem na ten záchod přišla, tak už tam plavaly, fakt!!! A potom do mě někdo strčil a já dopadla na splachovadlo, takže jsem nevinně i v tom, že se spláchly a putovaly kanálem až na jadernou skládku!)
Zaklela a kopla do plechovky ležící na zemi. Dívala se na hodinky a chodila sem, tam (coooo?!!!)jako lev v kleci, který sežral tečku posypanou projímadlem, protože na konci věty se ne a ne objevit, dokud ji nevrátil zadní částí.
,,Slečno..´´ začal Brumbál a schoval si tečku za plnovous, aby nebyla vidět.
,,Moment´´ zvedla varovně ruku, aby se vyšťourala v nose a posléze vydolované poklady začala cvrnkat na členy Fénixova řádu.
Uběhla minuta postava byla čím dál tím napruženější (Hele ta černá díra má na ty čárky fakt velkej vliv!!)
,,Malfoy´´ vztekle prskla a po pěti vteřin se před ní objevila postava v černém a padla jí k nohám a udusila se tam a stala se z ní další zombie. (*nevěřícně zírá na obrazovku a čte tu větu pořád dokola*)
,,Má paní´´
,,Kde je tvůj pán?´´ No kdes nechal páníčka, Azore, fuj! Zlej! Dostaneš novinama přes čumák, že tys ho snědl?!
,,Ve svých komnatách i s Potterem´´ (FUJ!!! PEDOFILIE!!!)(*zvrací*)
,,Zatraceně… Zmiz´´ a malý skřítek zamával drobnou ručičkou, smekl modrý špičatý klobouček a zmizel.
,,Má paní´´ znovu se objevil, protože zjistil, že paní ho okradla o tečky a čárky.
,,Řekla jsem zmiz´´ vyštěkla vymňoukla vykvákla vychrochtla a on se přemístil. Několikrát se nadechla snažila se uklidnit potom už mírnějším hlasem zavolala¨
,,Severusi?´´
,,Před ní se přemístil mistr lektvaru a padl na kolena´´ (Já umřu, prostě:D)(Mamí, a pořídíme si společnou hrobku?:))
,,Ty se mi klanět nemusíš´´ Pousmála se žena a přerušila jeho počínání vášnivým polibkem.
,,Co potřebuješ´´ a vrať mi ten otazník, co se právě snažíš propašovat!
,,Něco čím zruším účinky tohohle´´ podala mu pergamen s nějakým návodem a nás vůbec nezajímá co potřebuje, ani na co, ani jaký je ten návod. Fakt. Vůbec nám to nemusíš říkat, si to sežer jako. Tss.
,,Co si s tím chtěla dělat?´´ Utřít si s tím zadek.
,,Co asi?´´
,,Ty jsi chtěla otrávit Pána Zla?´´ (Cože??? Cože?!!!!!!! Mio, slyšíš to?!!! Tvýho tatínka!!!!) Mýho tatínka chtěla otrávit?!!!! Putinééééééééé!!!!!!! Pojď mi na pomoc, svolej svou hmyzí armádu a pojď tu ženskou zabít!!!!!!!
,,Děláš jako by jsi mě neznal´´ (Taky tě neznam, ty nádhero…) (Já taky ne... a vzhledem k tomu, že mi chtěla zabít tatínka, ji ani znát nechci. Pojď, Bambul, vytáhneme na ni děla a raketové základny a polívku Putin v prášku, aby se konečně objevil a pomohl nám ji zničit.)
,,A co když neznám´´ řekl o poznání teplejším tónem než mluvil normálně. (On mluvil teple?? No fuuuuj!!!:D:D:DBuznááá:D )(Hošku, to nevíš? Ty jsi ale hloupuškej chlapešek chi chi chi...) Sundal jí kápi.. A vůbec nebylo podezřelé, že se tu dva smrtijedi budou cucat před celým Fénixovým řádem.
,,Vážně?´´ usmála on neodolal (Co prosim???)a políbil svou paní po chvíli se odtrhli a on se zeptal (hele, já supermassive black hole sice zbožňuju, ale tohle je na mě fakt moc!!!)
,,Co cítíš?´´ Někdo si prdnul!!!
,,Zvláštní pocit, jako by mi někdo právě kuchnul nůž do zad.´´ (UHODLÁÁÁ, UHODLÁÁÁÁ!!!!)
Tak co ty na to, Miuško, dceruško?? Já eště teď nevěřim tomu, kolik čárek jsem (ne)viděla… du si dát panáka… Ale ne že to všechno vychlastáš sama. Já jsem popravdě tak vyšťavená, že si dám taky. Můj tatínek je málem zavražděnej pedofil, cos mi ještě zatajila?!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Aenda Aenda | E-mail | Web | 6. dubna 2008 v 21:14 | Reagovat

Vážně bych se měla ještě ozvat po tomhle celém? No v první řadě bych zabila toho kdo mě na to upozornil, druhé přiznám že v čárkách se vážně nevyznám a ve třetí musím ocenit vaše nervy se s tímhle patlat, jelikož je to opravdu nemožné dílo

2 Adminka Adminka | Web | 6. dubna 2008 v 21:20 | Reagovat

:D:D:D Tak tim líp, ne?? Nevidim důvod, proč by ses neměla ozývat, jestliže to dokážeš brát z tý dobrý stránky:D:D

3 Evulinka Evulinka | Web | 6. dubna 2008 v 21:53 | Reagovat

Bambulko, stěžovala sis, že u tebe nejsou žádný ohlasy na vaše veledílo, tak píšu píšu psaní (koment) :D jak už jsem psala u Mii, kácela jsem se smíchy pod stůl....vaše Raketová základna a supermassive black hole...krásáááá!!!

4 Saphira Saphira | Web | 6. dubna 2008 v 23:51 | Reagovat

Mám taky takový zvláštní pocit...že glosy byly super a že povídka byla...podprůměrně hrozná. A chudák Severus, on a mluvit teple! A líbat se s nějakou MS? To už bych byla radši, aby líbal mě <333 (spíš bych byla na vrcholu blaha :D)

5 Glacier Glacier | Web | 7. dubna 2008 v 7:12 | Reagovat

Aenda: Že já ti něco říkal...teď mi hrozí smrt :(

Pro autorky glos: Byl to zas a opět úžasný zážitek :) chlamas jsem se jako debil a málem jsem se zadusil pitím :D

6 Sajinka Sajinka | Web | 7. dubna 2008 v 10:41 | Reagovat

Vy ste vážně děsný,až napíšu ňákou povídku ,tak ju musím zchovat před Bambulou,páč ona je nebezpečná xD...ale i tak to bylo dost dorbý,dost sem se chvlámala xD

7 Adminka Adminka | Web | 7. dubna 2008 v 20:19 | Reagovat

Všem vřele převřele děkuji:D:D:D A Sajinko: To nemusíš, tobě se nic nestane, maximálně tě oglosuju:D:D

8 ivik.bublik ivik.bublik | 12. dubna 2008 v 13:09 | Reagovat

naprosto dokonalé :))) vaše glosy jsou úžasné, málem jsem se smíchy po...

co se týče povídky - ani jsem to nevnímala jak jsem se neustále smála vašima vtípkama :))

9 Adminka Adminka | Web | 13. dubna 2008 v 10:50 | Reagovat

:D:D:DDěkuji

10 Amestea Amestea | Web | 19. srpna 2010 v 19:15 | Reagovat

Naprosto úžasný. Jsem se tady chlámala, a nikdo netušil čemu... Se na mě dívali jak na blba... (no jo, já taky blb jsem, že?) :D

11 V. V. | 30. prosince 2015 v 15:42 | Reagovat

"Kde je tvůj pán?´´ No kdes nechal páníčka, Azore, fuj! Zlej! Dostaneš novinama přes čumák, že tys ho snědl?!
,,Ve svých komnatách i s Potterem´´ (FUJ!!! PEDOFILIE!!!)(*zvrací*)"

Ehm...?? :DD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama