2.kapitola

6. května 2008 v 20:22 | Bambulglosator |  -Draco, Aneta a jejich válka-
Tak, je tu druhá oglosovaná kapitola, tak snad sem to moc nepřehnala:D:D:D

Co (to) je? Pytel hnoje…Ozval se chlapecký hlas .(Hele, k čemu ta mezera před čárkou? To se to autorka snaží natáhnout?:D:D To jí asi nepomůže, vzhledem k tomu, že ta kapitola sama o sobě není snad ani na tři čtvrtě stránky:D:D)Promiň já jsem debil, ale už jsem se tak narodil…Lumos přerušil jí chlapecký hlas chladně(Chladně?? Určitě nebyl teplej???). Karigadová,řekl a jeho hlas zněl zvláštně, rozhodně už ne chladně( No, co sem říkala??? Je to teplouš…Heleďte, já to odhadnu hned…). Malfloy pronela Aneta (cože??? Pokouším se přestát to, že se tu přímá řeč vůbec neobjevuje tak, jak by měla, ale jsou věci, které jsou na mě opravdu moc)a její hlas byl přímo mrazivý(Že by Winterfresh?) .Draco na to byl už zvyklí(Zvyklí? Tak to je machr), od někoho z Nebelvíru by ani nic jiného než kopanec do rozkroku nečekal.Ale ona mohla být v Zmijozelu(Co takhle trochu přemýšlet? V Zmijozelu… klepne mě).Mohl bys ze mě laskavě slézt? Nejsem přeoperovanej kluk, kdybys to nevěděl. A oblíkni si ty kalhoty, na tvý proprděný růžový trenky nejsem zvědavá! zavrčela,podíval se na ní a viděl že její zelené oči na něj hledí se záští, ani si nevšiml, že Aneta drží v ruce rituální dýku.
Dlouhé vlasy měla rozhozené pod sebou, vzteky jí všechny vypadaly.
,,Proč bych měl Karigadová?"zašklebil se na ni a ukázal tak bezzubé dásně.
Co si to dovoluje ve škole není jediná holka která by protestovala proti tomu aby na ní seděl.Protože mi vadí když na mě sedí pitomí paka Malfloy takže padej řekla a začala se zmítat.(No, ona sama je taky pitomý pako, takže by to mohlo bejt relativně fuk… ale já se asi brzo začnu zmítat a mávat šavlí všude kolem… Tohle prostě nejde…kdo má vědět, jestli tam někdo mluví nebo ne?!!!)Litovala že si s sebou nevzala hůlku, možná by si pak vzpomněla i na psaní čárek.to by ho naučilo, že už nikdy nemá psát .Malfloy se na ní zatím uvelebil,tak že se nemohla skoro hnout .Byla udýchaná. Hruď se jí pravidelně zdvihala a klesala.Draco cítil podivné pnutí u srdce (U srdce??Ehm...dobře, říkejte tomu jak chcete, nebudu perverznější než autorka...).Než se ale mohl zamyslet co to znamená (Už mlčim)Aneta se opět ozvala. Koukej ze mě slézt Malfloy. (*vytahuje popkorn, který nemá, z mikrovlnky, kterou rovněž doma nevede, a začíná se jím vztekle cpát, aby se ovládla a nesahala po šavli ležící hned vedle*)
NE. Krucinál on ze mě snad nesleze. ( Vypadá to tak… asi si myslí, že seš nafukovací panna…pardon…panák, dyť je to buzík)No tak fajn.pomyslela si.Prosím byl bys tak hodný a slezl ze mě,jsi totiž dost těžký,řekla a pokusila se omilý (omilý? Nebude to třeba Omylý? Že by to mělo něco společnýho se slovesem mýt…no nevim…)tón.Co za to?(Hodim ti šavli…*škaredý úsměv*)Já jsem tě poprosila!To nestačí.Cože? Co takhle řekl a začal se k ní arogantně sklánět.Co chceš udělat.neopovažuj se…..to už se jeho rty dotkli jejích.(FŮŮŮŮŮJ!!!!CENZURAAAA!!!! Nechci glosovat takovýhle paskvily… nevim co je horší, jestli incest mezi bratry z miliontých kolen, nebo tohle…)Má tak jemné rty(To víš… umělá hmota…),pomyslel si Draco a nechtě (Předpokládám, že ten přechodník je překlep… na něco takovýho by autorka sama od sebe totiž nebyla schopná přijít…)uvolnil stisk,kterým jí držel u země.Pronikl jí do úst jazykem.(Fuj!!! Je to fakt takovej úchyl??? Nechutný… *snaží se vytěsnit z hlavy umělohmotnou nafukovací pannu… je jí z tý představy šoufl*)
To byla chvíle na kterou Aneta čekala.Prudce ho kousla do jazyku a škubla sebou.Sotva z ní sjel.vlepila mu pořádnou facku a odešla a s ní všechny možný čárky, tečky, uvozovky a správný i apod., která mezitím poschovávala kolem.Zuřící Malfloy byl vzteky bez sebe.Takhle ho v životě nikdo neponížil.Ani nafukovací volovina, žádná. Tak za to zaplatí holčička jedna umělohmotná.Netušil ale že Aneta taky spřádá plány na pomstu.Co si to do dovolil pitomec jeden,zuřila než usnula.Celou noc se jí zdály různé verze pomst.Takže ráno už ji měla vymyšlenou.Věděla ale, že si musí dávat pozor na špendlíky, to by bylo po všem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Polgara Polgara | Web | 9. května 2008 v 19:52 | Reagovat

By mě zajímalo, kde si tohle vyhrabala tentokrát. Glosy jako vždy skvělé

2 Adminka Adminka | Web | 11. května 2008 v 18:55 | Reagovat

děkuji:-) Poradila mi to kámoška:D

3 Lady Afraid Lady Afraid | E-mail | Web | 14. května 2008 v 19:08 | Reagovat

Glosátorko, to bylo PERFEKTNÍ!!! Jak já jsem se nasmála. Ikdyž přiznám, kdyby autorka původní povídky s tím něco udělala, bylo by to pěkné. No, prostě perfektní glos! :-DD

4 Adminka Adminka | Web | 15. května 2008 v 17:35 | Reagovat

děkuji pěkně:-))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama