3.kapitola

1. června 2008 v 13:47 | Bambulglosator |  -Draco, Aneta a jejich válka-
No po dlouhé době další kapitola...snad mi to odpostíte, ale já toho měla strašně moc, a mam pořád...divim se, že jsem se ke glosování vůbec dokopala...nestojí to za nic....

V tašce měla prošlá jedlá znamení zla z Kratochvilných kouzelnických kejklů( ach ano…je to ten kejkle bez kejklu, jako hrad bez hradu…navíc teda fakt bych chtěla vidět ty lidi, kteří by mohli prodávat jedlá znamení zla…fakt jo…). Ještě před snídaní se holek z ložnice zeptala kde je kuchyně, tam si od skřítků vyžádala nádherný dort, kam jako ozdoby zapíchla všechny ukradené čárky a jedlá znamení zla, proměněná v hvězdičky(Asi mi nikdo nevysvětlí, proč teda nekoupila rovnou prošlý hvězdičky, ale musela kupovat znamení zla, aby je pak proměnila… nevěřim tomu, že by tady byl někdo chytřejší, než autorka, protože evidentně ona bude jediná, kdo tohle chápe. Já jí to schvaluju ale…má svůj matrix…).
Hned jak vešla do velké síně zamířila k Malfloyovi, aby mu naházela na hlavu hromadu čárek, které mu rozdrásaly vztekle obličej. ,,NĚJAKÝ VÝR MI POSLAL TENTO DORT S TVÝM JMÉNEM MALFLOY TAK NA¨ a hodila mu ten dort pod nohy, aby to nebylo nápadné. (Aby to nebylo nápadné… hm… a to, že jí ten dort poslal výr, to taky nápadný nebylo, co? Jasně… Draco má asi taky svůj matrix…)Draco dal dort jednoduchým kouzlem do pořádku, aby ho mohl vcelku Anetě plesknout do xichtu.
Ve velké síni všechno ztichlo tohle si ještě nikdo nedovolil- vynechávat čárky bylo vždy tabu. Nyní to ovšem vypadalo, že se to stane ještě dlouhodobou tradicí… katastrofa na obzoru. Draco se jen ušklíbl a ukousl si velký kus dortu. Sotva dojedl první čtvrtinu, dortu zatvářil se (To znamená, že se tvářil na ten dort, nebo jak? Je mi líto, ale fakt se neorientuju v autorčině matrixu) jako by se mu udělalo špatně a ticho ve velké síni protrhl zvuk:pppprrrrrrrrrrrr. A od Zmijozelského stolu se začalo závratnou rychlostí šířit koňské spřežení, které kočí nemohl svým výkřikem zastavit a z vozu, který koně táhli, se šířil pronikavý puch.
Cela velká síň začala hýkat smíchy, nejvíce samozřejmě stůl Nebelvíru. Ten byl doslova na mrtvici, vzal Anetu na ramena a nesl ji na první hodinu. (*představuje si dřevěný stůl, jak na něm Mary Sue leží a on ji odnáší na hodinu…*)Draco se odplížil na ošetřovnu, až když začala hodina, měl tak jistotu že nikoho nepotká. Madame Pomfreyová to dala do pořádku v minutě. Nechala ho vypít břichoklidnící lektvar.(Jo, ten fakt potřeboval, měl totiž nějaké turbotrávení… chtěla bych vidět, jak by nějaký prošlý jídlo prohnalo strávníka v okamžiku, kdy by začal jíst…)
Malfloy odešel a celou cestu do zmijozelské společenské místnosti musel čelit hlasitým posměškům. Hlavně nebelvír parodoval jeho ranní příhodu tak, že to Filč do večera zakázal, protože už to nemohl vydržet.(Tím, že to zakázal, to parodovali? Fakt smysluplný)Navečír do běla rozžhavený a rozzuřený Malfloy zahlédl Anetu, jak se krade ven s hradu s koštětem a knihou, bála se, že by ji za to zavřeli-krást na skládce za hradbami byl velký prohřešek.To by mohla být příležitost na pomstu, pomyslel si Draco a vydal se za ní.Nečekal dlouho, nic netušící Aneta nasedla na koště a vyletěla do koruny rozložitého dubu, tam se posadila na pohodlnou větev a dala se do čtení.Je vážně moc hezká, řekl si Draco.Viděl že teď, když je sama sebou a před nikým se nepřetvařuje je její klidný obličej krásný. V tom si vzpomněl co mu provedla a hned měl plán… Okamžitě se za ní vydal a zakopával o kalhoty, které si za chůze rozepínal…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Žozefa Žozefa | Web | 2. června 2008 v 16:55 | Reagovat

Achjo tahle povídka by se v hitparádě debilit umístila vysoko. Nechybí tomu ani Mary Sue, ani pitomý děj. Zato čárky utekly neznámo kam.

Jinak glosy pěkné :)

2 Adminka Adminka | Web | 2. června 2008 v 17:55 | Reagovat

Děkuju moc:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama