6.kapitola

18. června 2008 v 18:40 | Bambulglosator |  -Draco, Aneta a jejich válka-
KONEC!!!! Konečně konec!!!! Joooo!!!! Pod celým článkem:D:D:D

Teď se malinko usmála, lekl se že se probírá, ale naštěstí ne, jenom se jí zdálo, jak si z nosu vydolovala metrového holuba. Lehce ho chytla za hábit na prsou. Měl pocit, že mu srdce vyskočí z hrudi, měl pocit, že je šťastný( z těch jejích nudlí?? No…každej sme ňákej…). Když vešel do hradu, šel nejkratší cestou za madame Pomfreyovou.Vysvětlil jí co se stalo a úzkostně sledoval její nakrabacené čelo, ze kterého jí čárky pomalu zdrhaly….
,,ŘÍKÁTE ŽE OMDLELA?" vyštěkla madame Pomfreyová.(Páni…ona štěká…a takhle…hele, že ona je vlčák?!!)
,,ANO" hlesl. (Hlesl? Caps lockem??? Ty vole, já padám…)
,,TO NENÍ DOBRÉ. NO TAK CHLAPČE SEBERTE SE TROCHU" řekla když viděla jak zbledl.(ať přestane řvát, sakra)
,,BĚŽTE NA KOLEJ A RÁNO SE TADY ZASTAVTE."Draco se odebral na kolej, kde se nechal desetkrát přejet nákladním vlakem.
Nemohl usnout a když se na chviličku propadl do říše nepokojných snů, zdálo se mu, o plačící madame Pomfreyové, která mu říká , že Aneta v noci zemřela a zanechala tu po sobě jen nesmyslné čárky.
Celý propocený se probudil a sotva začalo svítat, stál před ošetřovnou a netrpělivě vyčkával, až ta blbka zhebne.
Madame Pomfreyová, ještě v županu mu řekla, že se ještě neprobrala, ale nebezpečí jí nehrozí a noha už je v pořádku. (Když už se snaží ty čárky psát, co kdyby je psala správně?!!já se ze všech těch chyb normálně degeneruju a sama píšu kraviny dycky… Který sem nikdy nepsala, upozorňuju…)
Draco si naoko oddychl, ale ve skutečnosti byl velmi zklamán.
,,MŮŽU ZA NÍ?" zeptal se nahlas ( protože měl špunty v uších kvůli probíhajícímu hudebnímu festivalu na chodbách) a za zády nenápadně svíral sáček a antraxem.
,,JISTĚ, že ne." Prohlásila ošetřovatelka a vytáhla na Draca Arzén.
Ležela tam, drobnější než kdy dřív, protože se s věkem postupně scvrkávala, jak je to u důchodců běžné, zároveň velký podíl na tom měly obě látky- antrax i arzén.
Dlouhé vlasy rozprostřené po polštáři, připravené k epilaci pinzetami. Náhle lehce zavzdychala a otevřela oči. (Ježiš to je děs, tohleto…)
,,KDE TO JSEM?" zeptala se do vzduchoprázdna ve své hlavě.
,,NA OŠETŘOVNĚ" odpověděl jí skrz trychtýř přiložený k uchu.
Ohledala, které končetiny jí odumírají a podívala se po něm. Nedala ničím najevo že by jí překvapilo, že tam je nebo, že by jí to vadilo, že tu čárky buď nejsou, nebo blbě.
,,A JAK JSEM SE SEM DOSTALA?" Teď se Draco zarazil. (vzducholodí…)
Jestli se dozví, že ji sem donesl bude řádit, ale jestli jí zalže zjistí to a bude to ještě horší. Pomyslel si Draco a proto že ho žádná přijatelná výmluva nenapadla zahuhlal:(to je na omylu, debílek…horší to opravdu bude, to se bude ještě divit, jestli bude s těma čárkama takhle pokračovat!!!! BUDU VRAŽDIT!!!!)
,,PŘINESL JSEM TĚ SEM." (Proč sakra tak řve?!! To je ten fesťák slyšet i na ošetřovnu? To ji nemaj odzvučenou??? Primitivové…)
,,PROČ" zeptala se tiše. (Prej tiše… *padá smíchy z rozvrzaný židle*)
,,PROTOŽE" Draco nevěděl jak dál, PROTOŽE (Nevěděl, jak dál, PROTOŽE? Pardon, ale já tady žádnej hluk neslyšim, aby se to řvaní přenášelo i do "normálního" textu….nebo že by chyběly uvozovky??? Pro originalitu??!!!!Grrrrr!!!)začal znova, vtom si uvědomil, že nemá co ztratit a horší to být nemůže. (Ten chlapeček by asi fakt potřeboval přes držku, aby mu došlo, že to horší bejt MŮŽE!!! Dokud sem tu já!!! * prokřupává prsty*)
,,PROTOŽE JSEM SE DO TEBE ZAMILOVAL," řekl a podíval se jí do očí.,,MÁM TĚ RÁD ANETKO". (ŘEKNĚTE NĚKDO, ABY NEŘVALI A PŘESTALI PAŠOVAT TY ČÁRKY NA DÁLNÝ ZÁCHOD!!!!)Sehnul se a zlehka ji políbil. Začala mu polibek lehce oplácet.V tom zaslechli bouchnutí, madame Pomfreyová vešla. (To ji lituju…takový porno:D:D:D:D)
Draco rychle odskočil ,,TAK JÁ ZATÍM PŮJDU". ,,AHOJ, PŘIJDU PO OBĚDĚ, MUSÍM TI NĚCO ŘÍCT". (Bože můj…sakra už…)
Řekl a odešel. Aneta se zabořila do peřin tohle bych nečekala ani v nejbujnějších snech, pomyslela si a s lehkým úsměvem na rtech usnula, hned jak odeslala všechny čárky určené převaděčům). Když se probudila bylo už zešeřeno a čárky byly dávno na dálném záchodě, rozhlídla se a očekávání ji nezklamalo. Draco seděl na židli a spal věčným spánkem, zatímco jeho duch se proháněl po věčných lovištích s mocným Manitouem (Ano, opravdu Manitou, kdyby měl někdo pocit, že sem chtěla napsat Vinetou). Pohodlně se opřela a pozorovala ho: Šedé oči měl zavřené, ale měl průsvitná víčka, proto bylo vidět, jakou má barvu očí, hlavu zakloněnou a rty, ze kterých mu vytékaly sliny, mírně pootevřené . Je opravdu hezký, pomyslela si a přemýšlela nad tím jaké by to bylo s ním chodit, ale on se jí ještě nezeptal a popravdě pochybovala že by to udělal, když je to převaděčka čárek. Draco se zavrtěl otevřel oči a mile se na ní usmál. (Asi netušil o tý další propašovaný čárce),,AHOJ CO JSI MI TO CHTĚL ŘÍCT." (UŽ ZASE!!!! PIŠ ČÁRKY A VYPNI SI CAPS LOCK, KUR*A UŽ!!!! LEZE MI TO KRKEM!!!!:'(:'(:'( )
,,NOOO, VÍŠ, JÁ JSEM SE TĚ CHTĚL SPÍŠ ZEPTAT". ,,NECHCEŠ SE MNOU CHODIT?" (NÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ!!!!!!!!!!!!!!!! )
Zkoumavě mu pohlédla do tváře a pozorovala odkapávající sliny.
,,ALE JÁ JSEM Z NEBELVÍRU." hlesla. (Tak ať přestane hlesat a mluví normálně, třeba to nebude velkym písmem… *falešná naděje*)
,,ALE JÁ TĚ MÁM RÁD" řekl Draco. Řekl to tak upřímně, že se usmála a řekla.
,,ANO!"
KONEC. (DÍKY BOHU!!!! DÍKY BOHU!!! ZÁSAH SHŮRY!!!! KONEČNĚ!!!! JOOOO!!!! Tak…. Teď by šla na pivo… a ne na jedno, ty vole, tohle byl fakt záhul… )
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lorraine Lorraine | Web | 19. června 2008 v 15:24 | Reagovat

Ehm, asi tě zklamu...Glosy jako vždy perfektní...ale tohle ještě není konec! Existuje minimálně ještě sedmý díl. *truchlí a snaží se uhýbat před tvou paličkou na maso*

2 Adminka Adminka | Web | 19. června 2008 v 16:59 | Reagovat

nevěřim, neni...u týhle kapitoly je napsanej konec, tak jakýpak pokračování?:-Ojinak dík:D

3 Lorraine Lorraine | Web | 19. června 2008 v 18:53 | Reagovat

Nevěříš? Věř...:-) http://antea.blog.cz/0607/draco-aneta-a-jejich-valka7

4 Adminka Adminka | Web | 20. června 2008 v 19:17 | Reagovat

já vim:-( už sem na to koukala... ale silně váhám ohledně glosovánéí tíoohle, protože je to sice pokračování, jenže neukončený, krátký, debilní... prostě tak:D

5 Žozefa Žozefa | Web | 21. června 2008 v 9:23 | Reagovat

Glosy jsou fajn.. doufala jsem, že už je konec povídky a ano nic, ale neukončené, krátké a debilní... to zní jako výzva, ne? :))

6 Adminka Adminka | Web | 21. června 2008 v 13:14 | Reagovat

:D:D:D:Dno jo, no.:D dyž tohle ěm hrozně unavovalo...ale snad se k tý sedmý kapitole dokopu:D

7 Saphira Saphira | Web | 10. července 2008 v 22:24 | Reagovat

ten CAPS je skutečně...deprimující...skoro z toho mám infarkt, jak furt řvou :D

8 Adminka Adminka | Web | 15. července 2008 v 11:03 | Reagovat

:D:D:Dasi tak:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama