3.kapitola

6. července 2008 v 14:34 | Bambulglosator |  -Voldemort a Harry Rajvol Raddle-
Takže poslední existující kapitola tohoto paskvilu... Pánbůhzaplať.... fakt to bude oddych... opět s Miuš oglosováno

Tak tohle je první kapitola skontrolována betareadem. (A myslíš, že ti to nějak pomůže zaplašit debilitu?) (No to slovo "skontrolována" už vypovídá hodně… máme se na co těšit…:-/)Věci psané kurzívou jsou myšlenky. (Ještě víc to zvýrazni. My vážně nevíme, co to ta kurzíva je. Není to náhodou nějaký ošklivý tropický cizopasník, který se usadí na povídce a užírá čárky a smysluplnost?)(Ne, ošklivý tropický cizopasník, co se usadí autorovi na mozku a užírá mu víc buněk než je zdrávo)
"Jedeme pryč!" ozval se ráno strýc Vernon a přeměřil se v zrcadle, jestli se do toho Strip Klubu hezky nalíčil a jestli má správně nalepenou reklamu od coca-coly na zadku (*nostalgie při vzpomínkách na teplé bratry linuxáky*).
Byl to ten den, kdy pro něj měl přijít řádný sexuolog a pomoci mu s erekcí. Už se neuvidíme tak ahoj.(mrkl na tetu a svůdně se zavlnil, poslal jí myšlenkou. Někdy se stavím na nezávazný sex, jo??(Mio, ty seš hrozný prase:D:D),, Harry se totiž naučil výborně nitrobranu i nitrozpyt, takže teď ho uměl lépe jak snape, ale tato schopnost mu sebrala um psát čárky, správně uvozovky a velká písmena. Cizopasné breberky stále útočily a ani betareader je nedokázal zaplašit)(Já bych to s tim betareaderem neviděla tak horký… To musel bejt někdo na stejné úrovni jako tady autor… kdoví, jestli mu tam chyby i nepřidal:D:D:D). Celé dopoledne balil Dudleyho křečka, než zjistil, že není křečkův typ a psychicky se z toho zhroutil(nesouhlasim… balil špeka, jenže jelikož měl strašnej absťák, nešlo mu to a musel si na to zavolat pomoc… To mi připomíná ten Bakiho vtip… Já ho sem napíšu:D Dva sloni si chtěj ubalit jointa, jenže maj ty velký tlapy a to by nedali… Tak si zavolaj ježka, aby jim to ubalil, tak ježek veme trávu a odejde. Za chvíli se uplně rozesmátej přikutálí a sloni povídaj: "No ježku, co blbneš? Kde máš trávu?" a ježek se jen zaculí a povídá: "Uhněte, vy šedý mraky, chci se opalovat!!!" he… :DD), měl co dělat ještě se kouknul pod uvolněné prkno jestli něco nezapomněl. Popadl zbylé pornočasopisy a zabalil je do batůžku k ponožkám. (Já bych zauvažovala, jestli někde náááhodou nezapomněl třeba… mozek??)Za ten týden se začal učit zvěromágství. Přeměňoval se do fénixe. Byl totiž dokonalý! Dokonalý a ještě dokonalejší… Kam se na něj všichni hrabali…Zatím se mu podařilo změnit jakoukoliv končetinu. (Že by měl místo malého ocásku konečně pořádného ptáka Fénixe?) (:D:D:D:D:D:DMIOOOO!!!!!:D:D:D)Z františkánského řádu jeptišek pro něj přišel Remus, Kingsley a Tonksová. Remus s Kingsleyem šli do kuchyně, jestli tam není Harry (teoreticky by měl být když je čas obědu).(Teoreticky by tahle povídka mohla dávat smysl, ale nedává.)(Teoreticky by tahle kapitola měla být opravená betareaderem, ale nějak o tom pochybuju)
Jenže, poslední šla Tonksová. Najednou jí do zadku někdo vrazil hůlku, která byla ve skutečnosti teploměrem a řekl výhružně (měl změněný hlas podobný jak Voldemort) "O nic se nepokoušej! Nemluv a ruce nahoru!" Jsem drsný Nickolas Cage a právě jsem tě přepadl, abych ti změřil teplotu!
Remus s Kinsleyem se na Tonksovou dívaly jako kdyby se zbláznila. ,,Proč ti vadí, že jsme se přeoperovaly na ženy a píšeme se tudíž s tvrdým y v koncovce?" (Jistě, proč obviňovat betu.)(alfa, beta, gama, delta, pak už vim akorát pí, sigma, fí, omega, ró, na víc si nevzpomenu:D)
"Co je?" uslyšeli jenom "Silencio!" Už měli v rukách hůlky. Harry ji poslal myšlenkou "Už můžeš mluvit!" a zamumlal protikletbu. (To je on, mého srdce šampión.)(šampión… lampión… Zhasněte lampióny lampióny, já chci vidět tmu…nepřišel…nepřišel…:D:D)
"Někdo mi dal hůlku do zadku a řekl mi, že nemám mluvit a o nic se nepokoušet, nebo budu mít na zdravotnim průkazu špatný údaje."
Remusovi svitlo. (:-D:-D:-D) (Co? Co?!! Miuš!!! Já sem pozadu!!! Já to nechápu!!!:D:D:D)To musí být jedině Harry.
"Hary jsi to ty?" Ale odpověď byla jenom: "Jak mám vědět, že nejste smrtijedi, kteří mi kradou čárky a pouštějí do povídky čárkožravé breberky!?"
"Tak zkus použít nějakou kontrolní otázku."
" Jaká je formule pro plánek pobertů a jaké je číslo podprsenky tvé matky?"
"Slavnostně přísahám, že jsem připraven ke každé špatnosti a moje matka má podprsenku velikosti XXL E!" řekl pyšně a vytáhl obrázek dojné krávy. (Božeee!!:D)
"Dobře." promluvil teď již normálním hlasem. Nyní jej poznali všichni v místnosti. (A určitě viděli, jak slintá nad tou fotkou. Zlobivý Harry.)(Fujky)
Za chvíli se vzpamatovali a šli se s ním přivítat.
"Tak jdeme ne?" (Kam? Do blázince? Až po vás…)
" Já mám sbaleno, jenom si dojdu pro kufr."
"Já ti s tím pomůžu." nabídla se dychtivě Tonksová při představě, že budou nahoře sami. (Chudinka malá:D:D Netuší, že ji chce to hovado nakazit tropickejma červama…)
"To je dobrý. A jak se dostaneme na ústředí bláznů?" zeptal se Harry.
"Krbem od paní Figgové." odpověděl mu pohotově Lupin. (Doufám, že tam Pottyho alespoň trochu připečou.)(To mi připomíná, jak sme šli k autu z toho jazzfestu… měli tam makrely na grilu a nějaká holčička na nás volala: "Poďte na makrely!!!")
Prošli krbem a na ústředí bláznů Harryho sevřela v pevném obětí svěrací kazajky paní Weasleyová, po ní následovala Ginny, Hermiona, Ron, Putinova včelí armáda, Bambulka, její dělo s ostrejma koulema, Miuška, její raketová základna, Fiona, Shrek, Oslík, Kocour v botách, Hynek, Jarmila, Vilém, Gang Grunge Kelly Family Diaz. A další. (To je jak v titulkách.)(Ve spolupráci s týmem Vladimíra Tišnovského a Marie Poledňákové… mě jako malou dycky fascinovalo, že tyhle dvě jména tam byly furt… dycky je tam zmiňovali..:D)
Byl tam dokonce i Charlie. Jakmile se naobědvali, Harry a jeho dva nejlepší přátelé šli nahoru. Povídali si o Viteálech a Hermiona začala psát jejich seznam.
Zničené: Prsten
Deník
Možná zničený: R.A.G.B.Y. Medailon, který Voldemort vyhrál na zápase sumo borců(:D).
Možné: Pohár Helgy z Mrzimoru
Něco co patřilo buď Godrigovi Nebelvírovi nebo Roweně z Havraspáru
Naginy (Bože!!!)(To byla moje reakce, když sem to četla na těch stránkách…)
A nakonec sám Lord Voldemort. (Řekni, Bambulko, proč chce zabít Voldíčka, když je to jeho tatínek?)(A navíc tvůj, co? Netušim… to bude ta jeho převratná logika…)
Přemýšleli, co by mohlo být dalším Viteálem, při čemž jim den utekl neuvěřitelně rychle a pak s překvapením zjistili, že přičemž se píše dohromady a že je Paní Weasleyová volá na večeři. Když sešli do kuchyně a jakmile otevřel Harry dveře, byla tam tma jak v pytli. Ihned poté se rozsvítilo a ozvalo se hromadné: "Všechno nelepší k narozeninám Harry! (Hlavně ne lepší…:D)
Ten zůstal stát na prachu, který nikdo nezametl, a který se zapomněl přejmenovat na práh, a až po chvíli ze sebe vykoktal: "J-já na to nemám co říct! Velmi jste mě překvapili Opravdu jsem to nečekal!" vzlykl a schoval papíry s předem připravenou řečí, které ukradl loňské Miss Arizona.(:D:D:D:D:D)
Pak bylo jenom gratulování a dostal spoustu dárků. Například pár antraxových obálek, odjištěných granátů, zapálených svazků dynamitu, otrávených bonbónů arzenem, pár dortů nakažených SARS, ptačí chřipkou apod.
Nakonec přišla McGonalogová (Asi se tak často potřebovala nalogovat na net, až se jí z toho zprznilo jméno)a předala mu přes hubu za to, že neumí napsat její jméno a k tomu ještě dopis a dárek v podobě obušku. Navíc mu řekla, že ten dopis je od Brumbála a ten dárek od ní, aby bylo jasný, že Brumbál volil raději antrax než hrubé násilí.
Bylo veselo. Bylo mrtvo. Mia všechny zastřelila ostrými koulemi ze své raketové základny.
George a Fred propašovali i nějaký ten alkohol a i Harry si dal trošku ohnivé whisky. (Zhůvěřilec!!! Ochlasta!!!) Nakonec se všichni odpotáceli do postelí.
Ráno se Harry zbudil se strašnou opicí. (A to mam teda jako věřit, že si dal té ohnivé whisky "trošku"?)Načež ze sebe Hermionu odstrčil a přitulil se k Ronovi. Sešel do kuchyně, kde bylo pár lahviček lektvaru a u toho vzkaz: "Je to lektvar proti kocovině a na prostatu." A jako všechny léčivé lektvary chutnal odporně, protože v něm bylo pár jedů od Bambulky navíc. Šel do koupelny, ale když prošel okolo obrazu paní Blackové, tak se obraz odklonil. (Tím ho lákala do své komůrky... muhaha... fuj!)(*znechucení*)
Harry na něj hleděl s otevřenou pusou tak dlouho, až mu do ní vletělo hejno berušek a pečených holubů s ptačí chřipkou.
Vešel do odhaleného vchodu a rozsvítil a s tichým "Lumos!"(a rozsvítil a s tichým lumos… bezvadný…fakt…)
Šel dlouhou chodbou, až narazil na ohnivce. Už o něm četl jde ho jedině zchladit vodou. (To by blbej neřekl.) Použil na něho "Agument!". čímž ho přemohl. (*okouzleně vzdychá a zírá na hrdinu Pottera* Zabte ho už někdo!!!) Za zadním otvorem se objevila místnost, kde byl medailon, ale už zničený.
Vyšel z té chodby a šel na snídani. Pak to v pokoji řekl Ronovi a Hermioně.
"To je dobře!" řekla hermiona a odškrtla ho ze seznamu. Poté tím seznamem praštila beta-readera, protože ta povídka vypadala, jako by se jí vůbec netkl. (Řekla bych, že milý autor bude zároveňi tím "betareaderem")
Další kapitola nebude dokud tady nebude aspoň 5 komentářů. (Jo, vypadá to, že o další kapitolu hodně lidí stálo, když se doposud žádná neobjevila… Tim líp pro mě s Miou:) )
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Lady Afraid Lady Afraid | Web | 6. července 2008 v 23:42 | Reagovat

Heeeej holky super! Ikdyž dnes to teda bylo zvrhlé, to bych tedy neřekla do červené barvičky... :oD Super.... a k povídce... Jupí, viteál je ve štábu a nikdo na to nepřišel, když se obraz sám odklání. Juch! :oD

2 Adminka Adminka | Web | 7. července 2008 v 7:07 | Reagovat

:D:D:D:Dano přesně:D:D a děkujeme:DDMiunka je zvrhlík... kam se na ní hrabu, i když sem o dva roky starší:D

3 Evuška Evuška | Web | 7. července 2008 v 13:14 | Reagovat

já nemůůůůžu!!! to je ženiální a a a a...:D já smíchy nemůžu psát...:D

4 Polgara Polgara | Web | 7. července 2008 v 14:11 | Reagovat

Chicht, já jsem taky skončila smíchy pod stolem, ale zajímavé je že jsem tuhle povídku četla bez komentáře a zanechala tam strohý komentář

5 Adminka Adminka | Web | 7. července 2008 v 14:41 | Reagovat

hehe, děkujem

6 Zrzka Zrzka | 6. srpna 2008 v 1:08 | Reagovat

Naprosto skvělý... málem jsem se smíchy po... jste úžasný :o)))

7 Bambul Bambul | Web | 7. srpna 2008 v 8:13 | Reagovat

děkujem:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama